• Autoremondi- &
  taasviimistlustööd

  Autoremondi- &
  taasviimistlustööd

Pasta- ja viimistluspoleerimine

Värvimine PPS™-iga

Mustusepüüdur

Accuspray™-ga kruntimine

Krundi lihvimine

Katmine

Pahteldamine

Tuuleklaasi vahetamine

Paneelide ja struktuursete osade liimimine

Kaitsvad pinnakatteained

Plastiparandustooted

Tihendamine

Süva- ja jämelihvimine

Autode kereremont

Isikukaitse

Tõhus lihvimisprotsess

Sobiva värvi leidmine

Värviparandus

 • 3M-i keretöölahendused on loodud muutma professionaalsete sõidukiremonditöötajate töö lihtsamaks, kiiremaks ja kulutõhusamaks.

  3M-i taasviimistlustooted aitavad keretöökodadel saada tulusamaks ja edukamaks. Edukas töö esimese korraga tagab parema tööviljakuse ja klientide rahulolu. Kõik 3M-i tooted on loodud pakkuma maksimaalset tõhusust ja kindlat kvaliteeti.

  3M pakub keretöökodadele ning väikese ja keskmise mahuga remonditööde (SMART) tegijatele remonditooteid ja töösoovitusi. Tutvuge meie sammsammuliste juhistega või vaadake meie näidisvideoid, mis tagavad õigete toodete ja tehnikate valiku, et anda oma klientidele kvaliteetsed tulemused.


 • Avariijärgne SMART-remont

  Väikese kuni keskmise mahuga ehk SMART-remont seisneb kulutõhusate meetodite kombinatsioonis ja seda saab kasutada siis, kui remonditav ala ei ole suurem kui A4 mõõdus paberileht.

 • Autode kereremont

  3M-i süva- ja kerglihvimis- ning liimimismeetodid põhinevad uusimatel tehnoloogiatel ning meie tihedad sidemed autotööstusega tagavad, et meie jagatud meetodid võimaldavad teil töötada ajakohaselt.

 • Plastist autoosade parandus

  3M-i plastiparandusmaterjalide abil saate parandada autode mõranenud, aukudega ja rebenenud plastosad ning taastada sakid ja muud osad ilma, et peaksite ootama varuosade saabumist.

 • Taasviimistluspahteldamine

  Olgu teie eelistuseks traditsiooniline käsitsi segatav kerepahtel või murranguline, aega ja materjali säästev DMS-süsteem, 3M-i pahtlid on esmaklassilised tooted, mille abil saate kruntimiseks vajaliku pinna tõhusalt ja kindlalt.

 • Sõidukite kinnikatmine keretöödeks

  3M-i katmislahendused sobivad suurepäraselt isegi kõige raskemini kaetavate alade kaitsmiseks. Kaitske pindu ülepihustuse eest ja saavutage oma keretöödeks vajalik täpsus. 3M-i uuenduslikud tooted ei ole lihtsalt „mingi järjekordne teip“ – meie katmislahendused lihtsustavad kogu teie värvimisprotsessi.

 • Sõidukite lihvimine

  3M-i lihvimisvahendid ja -meetodid, sealhulgas sellised uuenduslikud tehnoloogiad nagu iseterituvad abrasiivid, näiteks Cubitron™ II ja Trizact™, aitavad pindu lihvida ühtlaselt ja kiirelt ning kestavad kaua. Olgu tegemist jämelihvimise ja pahtli silumisega või pinnakatmiseelse peenlihvimisega, 3M-i abrasiivitehnoloogiad tagavad, et saate tulemuseks järgmise taasviimistlusetapi jaoks vajaliku kvaliteediga pinna.

 • Remontvärvimine

  Alates 3M-i mustuse püüdmise süsteemist ja sellistest uuenduslikest lahendustest nagu PPS™-i värvi ettevalmistussüsteem kuni hiljuti loodud Accuspray™ süsteemini – 3M-il on palju lahendusi autode kruntimiseks ja värvimiseks, sealhulgas tööriistad ja protsessid, mis aitavad teil leida sobiva värvi lihtsalt ning ohutult.

 • Autode poleerimine ja viimistlemine

  Pastaga poleerimisest viimistleva poleerimiseni – 3M-i toodetega saate õige lahenduse kvaliteetse viimistluse saavutamiseks. 3M-i keretöölahendused, mis algavad uuenduslikest värviparandustööriistadest, aitavad teil saada lihtsasti täiusliku viimistluse tänu 3M-i värvilise märgistusega viimistluspoleer- ja pastapoleersüsteemidele – täiuslik valik professionaalsetele keretöökodadele!

 • Isikukaitse autoremonditööde jaoks

  Kaitske end ja oma meeskonda ohtlike värvipritsmete, tolmu ning müra eest. 3M aitab teil leida õiged IKV-d (isikukaitsevahendid), mis vastavad teie vajadustele.

 • Täielik autokere lihvsüsteem

  3M ja Festool Automotive Systems on alustanud üleilmset strateegilist koostööd, et saaksime parimal viisil aidata autode avariijärgse remondi tööstust. 3M-i uuenduslikud ja oma klassi parimad abrasiivid, kaasa arvatud 3M™-i Cubitron™ II abrasiivid, on nüüd saadaval koos esmaklassiliste Festool Automotive Systemsi pinnaettevalmistustööriistadega, sealhulgas pneumaatilised ja elektrilised lihvmasinad, poleermasinad ja varutallad, tolmuimejad ja pinnaettevalmistustööpingid, tolmuärastid ning teenused.


 • Uudised

 • Abimaterjalid

 • Kust osta?

  Kust osta?

 • Klienditugi


Jälgige meid
Muutke asukohta
Eesti - Eesti