1. 3M-i kommunikatsioon

3M-i kommunikatsioon

Kommunikatsioonimast
Me teeme suuri samme, et aidata teil maailma väiksemaks teha.
Tutvu kommunikatsioonitoodetega

Kommunikatsiooniturud

Saage meie konkurentsieelis.

3M-i ekspertteadmised aitavad luua ühendatumat maailma. Alates kiudoptilisest kodust kuni ruumidesse juhtmevaba ühenduse toomiseni - me ühendame tooteid, inimesi ja ettevõtteid, kasutades selleks enam kui 45 tehnoloogiaplatvormi võimsust, et luua kliendikeskseid innovatsioone. Meie tehnoloogiad muudavad selles kiiresti muutuvas tööstuses võrkude projekteerimise, paigaldamise ja hooldamise viise. Kuhu iganes teie võrk ka ei suundu, meie saame aidata.

 

 • Võrkude parandamine, ühenduste täiustamine üle kogu maailma.

  Ajal, mil maailm üha rohkem omavahel ühildub, on vaja veelgi töökindlamaid, tõhusamaid ja globaalsemaid lahendusi. Me vajame täna lahendusi, mis aitavad lahendadada esinevaid sideprobleeme tulevikus. 3M just seda teebki. Meie kiudoptilised ühendused ja kaitsed võimaldavad võrkude kiiremat paigaldamist. Meie kaasaegsed liimid muudavad olemasolevatele hoonetele lairibateenuste paigaldamise lihtsamaks. Juhtmevaba masti ilmastikukindlustamisest oluliste andmekeskuste veevaba tulesummutusega kaitsmiseni – meie tehnoloogiad muudavad seda, kuidas võrke projekteeritakse, paigaldatakse ja hooldatakse. 3M täiustab juba täna homse nimel kohalikke ja globaalseid sidevõrke. Kuhu iganes teie võrk ka ei suundu, meie saame aidata.

 


Innovatsioon kasutuses

 • 2015-03-13

  Ainult ühte kanalisse paigaldatud kiired võrgud

  3M™ ühe kanaliga kiudoptilised levikuteed võimaldavad paigaldada kiire lairibaühenduse kiiresti olemasolevatesse struktuuridesse, vähendades seejuures töömahukaid häireid.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Tänapäevaste ülerahvastatud kõnetornide puhul saab määravaks suurus

  3M pakub õhukeste lukk-kinnituste (3M™ Slim Lock Closures) tootesarja, mis teevad teie kõnetorni antenniühendused ilmastikukindlaks, avanevad ilma võrku lahti ühendamata ja aitavad vältida signaalitõrkeid ning täiendavaid asendamiskulusid.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Tipptase ei saaks enam lihtsam olla

  3M-i kiuotsastaja on lihtne ja tõhus paigalduslahendus, mis võimaldab teil anda enamatele sidetehnikutele asjakohase varustuse, et teha rohkem töid väiksemate eelkuludega.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Kujutage ette võrgu suuremat jõudlust väiksema kuluga.

  3M™ passiivoptilised LAN-lahendused on kiudoptilisest kaablist arvutini veetavad lahendused, mis aitavad võrgupaigaldajatel ja hoone omanikel saavutada kuni 70% CAPEX, 80% OPEX ja 90% ruumisäästu.

  2015-03-13

Innovatsioon kasutuses


3M kommunikatsioonilahendustest

 • 3M-il on ekspertteadmised, mis aitavad teie ettevõttel ühendada maailma. Alates kiudoptikast ja ühenduspaneelidest kuni keerukate FTTH lahendusteni - kõik selleks, et ehitada süsteeme, mis viivad inimesed üksteisega kokku.  Pakume selles kiiresti muutuvas tööstusharus tootmise, logistika ja tehniliste teadmiste globaalset võrgustikku, et teha videovoog kiiremaks, tugijaamad võimsamaks ja  kommunikatsioon töökohtades lihtsamaks.

Jälgige meid
Kõik ülaltoodud brändid on 3M-i kaubamärgid.
Muutke asukohta
Eesti - Eesti