1. 3M Eesti
 2. 3M-i energia

3M-i energia

Vaade õhust maapiirkonna elektriliinidele
Aitame tarnida, säästa ja ümberkujundada maailma energiat.
Tutvu energialahendustega

Energiaturud

Kasutame vähem ja võimaldame rohkem, et aidata maailmal edeneda.

Me aitame päikeseenergiat püüda. Me töötame välja ja tarnime elektrivõrgule kvaliteetse töökindla ühenduse. Me vähendame elektriliinide kaalu ja tagame, et need suudavad tarnida rohkem elektrit. 3M aitab üle kogu maailma energiat säästa, kilovati hinda vähendada ja avastada uusi viise, kuidas luua elujõulisem maailma ja seda hoida.

 

 • Kasutame vähem, võimaldame rohkem, et maailm saaks õitseda.

  Me aitame päikeseenergiat salvestada. Töötame välja ja tarnime elektrivõrgule kvaliteetse töökindla ühenduse. Vähendame elektriliinide kaalu ja tagame, et need suudavad tarnida rohkem elektrit. 3M aitab üle kogu maailma energiat säästa, kilovati hinda vähendada ja avastada uusi viise, kuidas luua elujõulisema maailma ja seda hoida. Teeme koostööd nendega, kes kaitsevad, rakendavad ja säästavad energiat igas tööstusharus ja igal kontinendil. Püüame leida uusi viise, kuidas kasutada meie planeedi energiat ja säästa väärtuslikke loodusvarasid.

 


Innovatsioon kasutuses

 • Suunake energia muusikale, mitte aknast välja.

  3M™ Prestige Exterior aknakilede sarja toodetes kasutatav metallivaba nanotehnoloogia tõrjub kuni 97 protsenti päikese soojusttootvast infrapunavalgusest ja kuni 99 protsenti UV-kiirtest, mis aitab Rock N' Roll Hall of Fame'is vähendada energiakulusid 8–12% aastas.

 • Siin on säravam idee.

  Kasutage valguse suunamiseks hõbemetalliseeritud ja ilmastikukindlat polümeerkilet, mille päikesekaalutud poolkerakujuline kogupeegeldusvõime on 94%. Tulemus: säravamad LED-lambid Aafrikas.

 • Rohkem võimsust, vähem katkestusi.

  Elektriliinide konduktorsisus alumiiniumkomposiidi kasutamine tähendab, et poole väiksema kaaluga saab edastada kaks korda rohkem elektrivoolu – häirimata seejuures olemasolevat infrastruktuuri.

 • Vaadake, kuidas me kasutame loomulikku valgust, et energiakulu vähendada.

  Mikrostruktureeritud prismad suunavad optiliselt kuni 80% loomulikust välisvalgusest sisse ja üles, aidates seeläbi esimesel omataolisel Net Zero Walgreens apteegil toota rohkem energiat, kui see ära tarvitab.

Innovatsioon kasutuses


3M energialahendustes

 

 • Oleme 3M-is asjatundjad ja aitame teil luua maailma, kus on parem elada. Meie energialahendused alates aknakiledest kuni soojuskahanevate torudeni aitavad teil luua ruume, kus inimesed tahavad elada, töötada, õppida ja mängida. Meie taastuv- ja päikeseenergiatehnoloogiad aitavad täita nõudlikke jätkusuutlikkuse standardeid, tagades samal ajal hoone esteetilise välimuse.