1. 3M-i tervishoiutooted

3M-i tervishoiutooted

Usaldusväärsed tooted teile ja patsientidele, kes sõltuvad teist.
Tutvu tervishoiutoodetega

Tervishoiutoodete valdkonnad

Lihtsustame ravi ja pakume uuenduslike lahendusi, et saaksite keskenduda kõige olulisemale.

Tervishoid areneb üha kiiremini: muutuvad hüvitised, patsientide nõudmised ja ravimeetodid. 3M pakub usaldusväärseid ja kvaliteetseid tooteid ning lahendusi, mis vastaksid kõikidele teie vajadustele ja nõudmistele. 3M toodetega on teil võimalik aidata rohkem patsiente ja parandada ravi kvaliteeti, muutes sellega kogu tervishoiu tõhusamaks.


 

  • Lihtsustame ravi ja pakume uuenduslike lahendusi, et saaksite keskenduda kõige olulisemale.

    Tervishoid areneb üha kiiremini: muutuvad hüvitised, patsientide nõudmised ja ravimeetodid. 3M pakub usaldusväärseid ja kvaliteetseid tooteid ning lahendusi, mis vastaksid kõikidele teie vajadustele ja nõudmistele. Haiglatooted, mis aitavad ennetada infektsioone ja tõhustada ravi; hambaravitooted, mis lihtsustavad protseduure ja võimaldavad parema lõpptulemuse; infotehnoloogilised lahendused, et õige informatsioon jõuaks õigel ajal õigete inimesteni. 3M toodetega on teil võimalik aidata rohkem patsiente ja parandada ravi kvaliteeti, muutes sellega kogu tervishoiu tõhusamaks.

 


Innovatsioon kasutuses

Warning

Warning

The system cannot display the referenced content item. The authoring template "3M Design Patterns/FUZE 50Series-Configuration/General/3M rG-56-KeyResources-Configuration-at" of the content item "et_EE/Group A/CORP_FUZEExp_HealthCare/HomePage_SiteArea/FUZE Components/3M rG-56-KeyResources - Configuration" is not mapped to a presentation template. Report this issue to your front-end developer or designer.

 
Warning

Warning

The system cannot display the referenced content item. The authoring template "3M Design Patterns/FUZE 50Series-Configuration/General/3M rG-52-ExpertsBar_Configuration-at" of the content item "et_EE/Group A/CORP_FUZEExp_HealthCare/HomePage_SiteArea/FUZE Components/3M rG-52-ExpertsBar - Configuration" is not mapped to a presentation template. Report this issue to your front-end developer or designer.

 

Tervishoiutoodete valdkondadest 3M-is

 

  • 3M-i aitab teil keskenduda selle, mis on kõige olulisem – patsient. Alates stetoskoopidest ja kirurgilistest maskidest hambaravitoodete ja meditsiini seadmeteni – meie eesmärgiks on teha teie töö lihtsamaks ja parandada lõpptulemusi. Meie haavahooldustooted aitavad teil pakkuda praktilist hooldust, mida teie patsiendid ootavad, ning meie meditsiinilised seadmed ja toiduohutustehnoloogiad aitavad tagada teile vajalikud tulemused.