1. Eesti
 2. 3M-i tervishoiutooted

3M-i tervishoiutooted

Meditsiiniline õhu kaudu evakueerimine
Usaldusväärsed tooted teile ja patsientidele, kes sõltuvad teist.
Tutvu tervishoiutoodetega

Tervishoiutoodete valdkonnad

Lihtsustame ravi ja pakume uuenduslike lahendusi, et saaksite keskenduda kõige olulisemale.

Tervishoid areneb üha kiiremini: muutuvad hüvitised, patsientide nõudmised ja ravimeetodid. 3M pakub usaldusväärseid ja kvaliteetseid tooteid ning lahendusi, mis vastaksid kõikidele teie vajadustele ja nõudmistele. 3M toodetega on teil võimalik aidata rohkem patsiente ja parandada ravi kvaliteeti, muutes sellega kogu tervishoiu tõhusamaks.


 

 • Lihtsustame ravi ja pakume uuenduslike lahendusi, et saaksite keskenduda kõige olulisemale.

  Tervishoid areneb üha kiiremini: muutuvad hüvitised, patsientide nõudmised ja ravimeetodid. 3M pakub usaldusväärseid ja kvaliteetseid tooteid ning lahendusi, mis vastaksid kõikidele teie vajadustele ja nõudmistele. Haiglatooted, mis aitavad ennetada infektsioone ja tõhustada ravi; hambaravitooted, mis lihtsustavad protseduure ja võimaldavad parema lõpptulemuse; infotehnoloogilised lahendused, et õige informatsioon jõuaks õigel ajal õigete inimesteni. 3M toodetega on teil võimalik aidata rohkem patsiente ja parandada ravi kvaliteeti, muutes sellega kogu tervishoiu tõhusamaks.


Innovatsioon kasutuses

 • 2015-03-13

  Täpne sobivus nagu nõiaväel

  Turul kõige väiksem olev intraoraalne skänner kogub sekundis umbes 20 3D andmekogumit, mis võimaldab kõikide hambaravi- ja ortodontiliste jäljendite kogumisel saavutada ülima täpsuse.

   

   

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Maksimaalselt mugav ja hästi kinnituv haavaside

  Tehnoloogiline kinnitus, mis hoiab tugevasti ja mida saab õrnalt eemaldada, minimeerib kanüüli dislokatsioonist tingitud valu ja meelehärmi ning võimaldab teil keskenduda patsientidele esmaklassilise hoolduse tagamisele.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Patsiendid märkavad, kui muudate oma töö tõhusamaks.

  Alates 2011. aastast on peaaegu 1400 haiglas ja tervishoiuasutuses integreeritud arvutipõhine kodeerimine, meditsiinidokumendid ja kvaliteedimõõtmine ühte rakendusse.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Tulevased patsiendid hingavad kergemalt

  Oleme enam kui 50 aastat aidanud teil ja teie patsientidel kergemalt hingata.

  2015-03-13

Innovatsioon kasutuses


Tervishoiutoodete valdkondadest 3M-is

 

 • 3M-i aitab teil keskenduda selle, mis on kõige olulisem – patsient. Alates stetoskoopidest ja kirurgilistest maskidest hambaravitoodete ja meditsiini seadmeteni – meie eesmärgiks on teha teie töö lihtsamaks ja parandada lõpptulemusi. Meie haavahooldustooted aitavad teil pakkuda praktilist hooldust, mida teie patsiendid ootavad, ning meie meditsiinilised seadmed ja toiduohutustehnoloogiad aitavad tagada teile vajalikud tulemused.