Ettevõttest 3M Oral Care

 • 3M edendab elukestvat suutervist, arendades selleks innovaatilisi hambaravi- ja ortodontialahendusi, mis aitavad teil protseduure lihtsustada ja pakkuda kindlaid kliinilisi tulemusi. Olles pikalt olnud hambaravi ja ortodontia valdkonnas eestvedajaks ning lähenedes tootearendusele teaduslikult, loome kvaliteetseid ja innovaatilisi tooteid, mida vajate, et oma patsiente naeratamas hoida.

3M Oral Care

Suutervise teadust edendamas

3M edendab elukestvat suutervist tõendipõhiste hambaravi- ja ortodontialahendustega.

SIRVIGE MEIE TOOTEKATALOOGI

3M Oral Care suuhoolduslahendused

 • 3M Hambaravi

  3M on kümme aastat järjest nimetatud hambaravi valdkonnas kõige innovaatilisemaks ettevõtteks. Meie tooted loovad kiire otsetee ootuspärase tulemuse ja õnneliku kliendini.

 • 3M Ortodontia

  Üle 60 aasta ortodontia- ja iluraviteenuste vallas juhtiva ettevõttena pakuvad 3M tooted tõhusust ja paremaid ravikogemusi nii ortodontidele kui ka nende patsientidele.


3M Oral Care Infoallikad

 • Tootekataloog

  3M Oral Care suuhooldustooted ja -teenused on loodud aitama hambaravispetsialistel patsientide suutervist parandada.

 • Haridus

  3M℠ tervishoiuakadeemia pakub tervishoiuspetsialistidele jätkuharidust. Erialased koolitus- ja haridusvahendid on pühendatud teie pädevuse süvendamisele, et patsientide ravi veelgi parendada.

 • Teadus

  3M-i konkurentsitult suurim teadusarsenal annab meile ainulaadse platvormi, millelt arendada tooteid, mis lahendavad kogu elu jooksul tekkivaid suutervise probleeme.


Jälgige meid
Muutke asukohta
Eesti - Eesti