1. 3M Eesti
 2. 3M-i ohutustooted

3M-i ohutustooted

Vaade ülevalt tiheda liiklusega ristmikule öösel
Pühendume teaduslikult inimeste ohutuse ja turvalisuse loomisele.
Tutvu ohutustoodetega

Ohutustoodete valdkonnad

Teie hoolitsete teiste eest. Meie hoolitseme teie eest.

3M on pühendunud teadusele, mis võimaldaks paremat turvalisust tänapäeva muutuvas maailmas, olgu selleks puhtam vesi Mumbais, ohutumad maanteed Londonis või päästetud elud lahinguväljal. Meie tehnoloogiad ja teadmised erinevates tööstusharudes aitavad meil luua uuenduslikke ja innovaatilisi lahendusi võimaldades turvalisemat ja ohutumat elukeskkonda, et saaksite keskenduda rohkem käesolevale tööle.


     

    • Teie hoolitsete teiste eest. Meie hoolitseme teie eest.

     3M on pühendunud teadusele, mis võimaldaks paremat turvalisust tänapäeva muutuvas maailmas, olgu selleks puhtam vesi Mumbais, ohutumad maanteed Londonis või päästetud elud lahinguväljal.Meie tehnoloogiad ja teadmised erinevates tööstusharudes aitavad meil luua uuenduslikke ja innovaatilisi lahendusi võimaldades turvalisemat ja ohutumat elukeskkonda, et saaksite keskenduda rohkem käesolevale tööle.

     


    Innovatsioon kasutuses

    Innovatsioon kasutuses


    3M ohutuslahendustest

    • 3M on pühendunud teadusele, mis võimaldaks paremat turvalisust tänapäeva muutuvas maailmas. Valmistame isikukaitsevahendeid, tuginedes aastakümnetepikkusele kogemusele vastavas tööstusharus ja põhjalikele teadmistele tööstusstandarditest.