1. Eesti
 2. 3M-i transport

3M-i transport

Teede infrastruktuur Tokyos Jaapanis
Turvalisemad, kiiremad ja kergemad lahendused, mis hoiavad maailma liikumises.
Tutvu transportlahenduste toodetega

Transporditurud

Viime maailma edasi.

Õhu, vee või maismaa kaudu. Kaubalaevadest rolleriteni. Meil on turvalisemate, mugavate, atraktiivsete, töökindlate ja keskkonnateadlike transpordiviiside ehitamise tõhususe parandamisel innovaatiline roll. Kas püüate parasjagu rongile jõuda või lendate 35 000 jala kõrgusel. Te võite kogu transpordimaailmas kindel olla, et 3M viib teid edasi.


     

    • Viime maailma edasi.

     Kuhu iganes te lähete ja kuidas iganes te sinna jõuate – õhu, vee või maismaa kaudu. Kaubalaevadest rolleriteni. Leiate 3M-i kogu transpordimaailmast.

     Meil on turvalisemate, mugavate, atraktiivsete, töökindlate ja keskkonnateadlike transpordiviiside arendamisel innovaatiline roll – oleme kohal, ükskõik kas püüate parasjagu rongile jõuda või lendate 10 000 meetri kõrgusel. Pinnakaitsest hermeetikuteni, akustikast kaalukontrollini – isegi elektrijuhtivuse ja -mõju aladel – meie 3M-is püüame pidevalt leida uusi viise, kuidas aidata tootjatel, vedajatel ja reisijatel oma eesmärke saavutada, kasutades selleks oma lahendusi alates disainist kuni igapäevase tegevuse ja sihtkohtadeni.

     


    Innovatsioon kasutuses

    • Püsige soojas. Magage paremini. Sõitke ohutumalt.

     3M™ Thinsulate™ soojustuses sisalduvad unikaalsed mikrokiud püüavad sooja õhu endasse ja takistavad külma õhu sissepääsu, et pikamaajuhid saaksid öösel paremini magada.

    • Vähendame hobustel stressi (ja ka teil).

     Needid ja kruvid võivad põhjustada hobusetreileris ebameeldivat vibratsiooni. Kuid 3M™ VHB™ teip on piisavalt tugev, et hoida treiler ühes tükis ja summutada sujuvama sõidu tagamiseks teevibratsioon.

    • Kas kindlustunnet saab peegeldada?

     Meie arvame, et saab. 3M™ Diamond Grade™ DG3 valgustpeegeldav kile teeb liiklusmärgid teravamaks ja selgemaks. Nii näevad juhid teejuhiseid ja hoiatusi varem ja selgemalt.

    • Vähendamine tähendab säästu.

     3M avatäited, 3M™ Scotch-Weld™ liimpastad ja kerged polüsulfiidhermeetikud vähendavad õhusõidukite kaalu, maksimeerivad nende efektiivsust, minimeerivad kulusid ja suurendavad jätkusuutlikkust.

    Innovatsioon kasutuses


    3M transportlahendustest

    • 3M-i ekspertteadmised aitavad teil jõuda ühest punktist teise, lihtsustades selleks tooteid, ohutust ja süsteeme, mis töötavad koos sujuvalt. Alates hermeetikutest ja liimidest elektrooniliste maksukogumislahenduste ja parkimissüsteemideni – me teame, et integreeritud süsteemid teevad teie igapäevase töö sujuvamaks ja ohutumaks.