Kui kaalul on ohutus, on vahetamine elutähtis

Kui kaalul on Teie ohutus, on filtrite vahetamine väga oluline

VAATA KÕIKI TOOTEID

3M™ 6000i seeria orgaaniliste gaaside ja aurude kasutusindikaatoriga filtrid

Tutvustame uhkusega 3M™-i orgaaniliste aurude filtreid koos 3M™-i kasutuseanäidiku tehnoloogiaga. Nendel uuenduslikel ja lihtsasti kasutatavatel filtritel, mis on saadaval vaid 3M-ilt, on kasutuskõlblikkuse lõpu näidik (ESLI), mis aitab kasutajatel tuvastada, millal filtrid vajavad sobivas keskkonnas vahetamist.*

 • Lihtne indikaatorriba
  Lihtne indikaatorriba

  Sobivas keskkonnas * tekib riba, mis aitab kasutajatel tuvastada, millal filtrid vajavad vahetamist. Mahakooritav kattesilt kaitseb näidikut pritsmete ja prahi eest.

  Vaadake, kuidas see töötab >

 • Filtrite optimaalseks kasutamiseks
  Filtrite optimaalseks kasutamiseks

  Selle asemel, et vahetada kõigi töötajate filtreid ühe kava järgi, võimaldab näidik sobivas keskkonnas filtrivahetuse ajastada iga töötaja isiklike töötundide, kokkupuutetasemete, hingamisrütmi ja keskkonnaolude järgi.

 • Usaldusväärne kaitse
  Usaldusväärne kaitse

  3M-i kasutuseanäidik annab teile meelerahu, täiendades  filtrivahetuskava, ja võib mõnel juhul teie praegused töötavad ka täiesti asendada.

  Kas näidik sobib minu töökeskkonda? >


 • Indikaatori kasutamine

  3M-i kasutusaja näitaja indikaatorit saab kasutada praeguse filtri muutmise ajakava täiendamiseks. Te peate oma filtri vahetama tavapäraselt planeeritud intervalliga või kui ESLI näitab, mis juhtub kõigepealt. Mõnel juhul saate filtri muutmise määramiseks esmaseks meetodiks kasutada ESLI, asendades praeguse muudatuste ajakava meetodi. Selleks, et teada saada, kas 3M-i kasutusaja näitajat saab kasutada filtri vahetamise ajakava peamise meetodina:

 • 1) määrake kindlaks orgaaniliste aurude tase oma töökohas – vaadake lisateavet lehelt „Orgaaniliste aurude mõõtmisseadmed“.

 • 2) sisestage mõõtmistulemused valimise ja kasutusea tarkvarasse. Kui ESLI ei sobi teie peamiseks vahendiks, võite seda sellegipoolest kasutada täiendava süsteemina koos olemasoleva filtrivahetuskavaga.


*Vaadake 6000i seeria kasutusjuhiseid või valimise ja kasutusea tarkvara et määrata kindlaks, kas need filtrid sobivad teie töökeskkonda.


Videod


Tooteteave