Helkurmaterjalid

Helkurmaterjalid

Muutke maailm ohutumaks

 • Tutvustame 3M™ Scotchlite™ helkurteipe ja materjale.

  Kõik hõbe ei ole võrdne! Ületamatu kvaliteet ja paindlikkus ning lihtne juurdepääs meie partnerite toodetud helkurrõivastele. Helkurkangad, kuumliimitavad helkurkiled, teibid, hästinähtavad rõivad ja erihelkurmaterjalid ja -tindid.


Tootekataloog

 • Helkurmaterjalid – kangad on välja töötatud kasutamiseks ohutusrõivastel ja spordi- ning igapäevarõivastel. Saadaval on ka helendavad värvilised kangad, mis pakuvad lisanähtavust päevavalguses ja väheses valguses. Scotchlite'i helkurmaterjalid – kangad koosnevad laia nurgaga ja varjestamata peegeldavatest läätsedest, mis on kinnitatud erinevate vastupidavate alusriiete külge. Neid on lihtne õmmelda teiste kangaste külge ja tikkida või sõeltrükkida märkide ning embleemide peale. Kangaid on võimalik lõigata käsitsi, stantsida, lõhestada või giljotiinida. 

  Vaata tooteid

 • 3M™ Scotchlite™ helkurmaterjalid – kuumliimitavad kiled on välja töötatud kasutamiseks ohutusrõivastel ja spordi- ning igapäevarõivastel. Scotchlite'i helkurmaterjalid – kuumliimitavad kiled koosnevad laia nurgaga ja varjestamata peegeldavatest läätsedest, mis on kinnitatud kuumuse toimel aktiveeruva liimi külge. Need sobivad ideaalselt erineva kuju, suuruse, numbrite ja tähtedega embleemide, märkide, logode ja siltide loomiseks ning neid kasutatakse sageli pikkade lamineeritud katete ja torude valmistamiseks.

  Vaata tooteid

 • 3M™ Scotchlite™ helkurmaterjalid – kõrgläikega tooted on välja töötatud kasutamiseks ohutusrõivastes ning õige kasutuse korral suurendavad need kandja nähtavust ööpimedas ja vähese valguse oludes, kui neile langevad sõidukite esituled. Scotchlite'i helkurmaterjalid – kõrgläikega tooted koosnevad suure peegeldusvõimega mikroprismadest, mis on tekitatud painduva, läikiva ja UV-stabiliseeritud polümeerkile pinnale.

  Vaata tooteid

 • Helkurteibid
  Helkurteibid

  3M™ Scotchlite™ helkurmaterjalid – helkurteibid / survetundliku liimiga (PSA) kiled koosnevad laia nurgaga ja varjestamata peegeldavatest läätsedest, mis on kinnitatud liimi külge. Neid on lihtne paigaldada jäikadele substraatidele – lihtsalt koorige lahti ja kleepige peale. PSA-kilesid võib lõigata käsitsi, stantsida, pindlõigata ja sõeltrükkida. Pestavatele riietele pole püsivalt kleepimine aga soovitatav. Märgistuskiled on PSA-kiled, millele on lisatud täiendav võrkriie kiivritel ja jäikadel pindadel kasutamiseks.

  Vaata tooteid

Üleilmne disainilabor

 • Üleilmse labori teenused: nähtavusepõhine disain

  Üleilmse labori teenused: nähtavusepõhine disain

  Mõõtke oma helkurrõivaste võimekust enne, kui alustate tootmist. 3M™ Scotchlite™-i helkurmaterjalid on suurepärane vahend kandjate nähtavust parandavate toodete disainimiseks! Pange meie helkurmaterjalidega seotud kogemus, katsed, uurimused ja tootearendusvõimed enda heaks tööle. Meie spetsialistid aitavad teid järgmisega: 

  - tootevalik
  - disainimuudatused
  - disainivõrdlus
  - võimekuskatsed
  -  vastavus eeskirjadele
  - asetusjuhised 360° nähtavuse jaoks

  Tutvuge üleilmse disainilaboriga


Videod


Lisamaterjalid

Miks valida 3M-i helkurmaterjal?

 • Tehnoloogia

  Usaldage algupärast.

  3M™ Scotchlite™ helkurmaterjalitehnoloogia on paremal tasemel kui eales varem. Tuhanded pisikesed tihedalt kokku pakendatud klaaskuulid peegeldavad neile langeva valguse tagasi valgusallika suunas.
  3M™ Scotchlite™ helkurmaterjalid on ennast eriti hästi tõestanud töö- ja kaitserõivastes. Valige ise, kuidas 3M™ Scotchlite™ helkurmaterjale oma ettevõtte tootmisprotsessis kasutada, ja viige oma kvaliteettooted järgmisele tasemele.
  -Me tegeleme pidevalt teadlikkuse suurendamisega 3M™ Scotchlite™ helkurmaterjalide olemasolust, et tagada suurem nõudlus 3M™ Scotchlite™ helkurmaterjale kasutavate töö- ja kaitserõivaste järele. Kasutage ka ise meie tootemargi tugevust. Pakume aktiivset tuge ja kõiki vajalikke töövahendeid. Ärge tehke kompromisse – usaldage turuliidrit ja võtke oma ettevõtte jaoks sellest koostööst maksimum.
  -·· Tootemargiteadlikkus
  ·· Püsivalt kõrge tootekvaliteet
  ·· Uurimis- ja arendustegevus USA-s ja Saksamaal
  ·· Laiad kogemused hea nähtavuse töörõivaste alal
  ··Standardite ja eeskirjade alased eksperdinõuanded
  ·· Kogemustega teenindus ja täielikud tooteteenused


 • Nähtav lahendus

  Oleme pidevate uuenduste abil toonud turule uusi tooteid, sealhulgas tööstuslikud pesu- ja tulekindlad tooted.

  Meie tootevalikusse kuulub enam kui 50 toodet, mis tähendab, et leiate meilt igale kasutusalale sobiva 3M™ Scotchlite™ helkurmaterjali.


3M-i helkurmaterjalid

3M™ Scotchlite™ helkurmaterjalides on kombineeritud paindlikkus ja funktsionaalsus, mis põhineb tagasipeegeldustehnoloogial.

Neid on lihtne õmmelda teiste kangaste külge, tikkida või sõeltrükkida märkide ja embleemide peale. Kangaid võib lõigata käsitsi, stantsida, lõhestada või giljotiinida.