Toiduainetööstus

Toiduaine- ja joogitööstus

Väikesed kulutused toiduainetööstuse IKV-dele võivad teile tulevikus säästa palju raha.

webLoaded = "false" Loadclientside=No

Ohutus- ja isikukaitsevarustus (IKV) toiduainetööstusele

Toiduainetööstuses on palju protsesse ja alasid, mis on töötajate jaoks tulvil võimalikest terviseohtudest. Kaalumine, annustamine, segamine, lõikamine, puhastamine, kohapealne transport ja ladustamine. Töötajad vajavad nende ohtude eest korralikku kaitset. 3M on välja töötanud tõhusad tooted, mis tagavad teile vajaliku ohutuse.

 


VIDEOD


Huvi pakkuda võivad toiduainetööstuse IKV-tooted

 • Kuulmiskaitse

  Kuulmiskaitse

  Kuulmiskaitsevahendite edendamist juhtimas

  Enamikus toiduainetööstusalade tööprotsessides esineb ohtlikku müra vahemikus 85 dB(A) – 95 dB(A). Tüüpilised töökeskkonnad on näiteks pagaritööstus, piimatööstus ja maiustusetööstus. Jahvatamisel, jookide tootmisel ja lihatööstuses võivad müratasemed küündida kuni 100 dB(A)-ni. 3M-il on lai valik tooteid, mis on välja töötatud spetsiaalselt toiduainetööstuse jaoks, sealhulgas kõrvatropid, kõrvaklapid ja sidepeakomplektid, mis kaitsevad teid ohtlike müratasemete eest.

  Iga töötaja isiklike kuulmiskaitsevahendite vajaduste mõistmiseks kasutage valideerimissüsteemi 3M™ E-A-Rfit™.

  Vaata kuulmiskaitsetooteid


 • Silmakaitse

  Silmakaitse

  3M-i tootevalikus on kaks põhilist silmakaitsetoodet, mis sobivad ideaalselt toiduainetööstusele. Selles töökeskkonnas peituvate ohtude eest on tähtis tagada silmadele piisav kaitse. Masinate hooldustöödel tekib sageli lendavat prahti ja osakesi. Vaadake nende ohtude vastu saadaolevaid 3M-i tooteid.

  Vaata silmakaitsetooteid


 • Hingamiskaitse

  Hingamiskaitse

  Sage kokkupuude jahu, vürtside või kohvi tolmuosakestega võib toiduainetööstuse töötajatel tekitada muu hulgas näiteks astmat, mis on tõsine ja eluohtlik hingamisteede haigus. Eriti suures ohus on jahvatamise, sõelumise ja koostisosade kaalumisega tegelevad töötajad.

  3M-ilt, kellel on enam kui 30 aasta pikkune kogemus hingamiskaitsevahendite tootmises, leiate laia valiku kvaliteetseid ühekordseid respiraatoreid, mis pakuvad kindlat kaitset tolmuosakeste eest.

  Vaata hingamiskaitsetooteid


 • Kaitserõivad

  Kaitserõivad

  3M-il on lai valik ühekordseid kaitserõivaid, mis täiendab meie hingamis-, kuulmis-, pea- ja silmakaitsetoodete valikut ja pakub laiemaid ohutuslahendusi klientidele, kes töötavad toiduainetööstuses.

  3M-il on hea valik kvaliteetseid kaitserõivaid, laborikitleid ja tarvikuid, mis on hea hingavusega, mugavad ning kaitsevad teid kindlalt vedelikupritsmete ja -jugade eest. Meie kvaliteetse konstruktsiooniga tootevalik annab teile meelerahu tänu tõhususele ja töötajate kaitsele tööohtude ning keskkonnakaitsele ristsaastumise eest.

  Vaata kaitserõivatooteid

Jälgige meid
Muutke asukohta
Eesti - Eesti