1. 3M Eesti
 2. 3M-i autotööstus

3M-i autotööstus

Piduriketast hoidev mees
100 aastat innovatsiooni sõiduki nimel, millega te täna töötate.
Tutvu autotööstustoodetega

Autotööstuse turud

Kõik tööd saavad tehtud õigesti juba esimesel korral, iga kord.

Teie maine tagab äritegevuse jätkuvuse ja eristab teid konkurentidest. Omades enam kui 100-aastast kogemust autotööstuses, tunneme ja teame kõiki autodisaini, -tootmise ja -remondi üksikasju – alates originaalvaruosade tootjate abistamisest kütusesäästlikkuse parandamisel kergmaterjalide abil kuni autokerespetsialistide abistamiseni värvimisprotsessis uuenduste sisseviimisel.


     

    • Kõik tööd saavad tehtud õigesti juba esimesel korral, iga kord.

     Teie maine on hindamatu. See tagab äritegevuse jätkuvuse ja eristab teid konkurentidest. Omades enam kui 100-aastast kogemust autotööstuses, tunneme ja teame kõiki autodisaini, -tootmise ja -remondi üksikasju – alates originaalvaruosade tootjate abistamisest kütusesäästlikkuse parandamisel kergmaterjalide abil kuni autokerespetsialistide abistamiseni värvimisprotsessis uuenduste sisseviimisel. Me saame aidata teil töö kiiremini, enesekindlamalt ja kestva töökindlusega ära teha – et teie maine jääks püsima.

     


    Innovatsioon kasutuses

    Innovatsioon kasutuses


    3M autotööstusest

    • 3M-i ekspertteadmised annavad teile teie töö kvaliteedi osas kindlustunnet. Alates akende toonimisest ja Bondo® kaubamärgist kuni autokleebiste ja -värvini – pakume teile lahendusi, mis aitavad teil oma mainet kaitsta. Meie autoremondi-, autotööstuse täiendus- ja autohoolduslahendused on mõeldud selleks, et aidata teil tuua teele kvaliteetsed sõidukid.