Autode poleerimine ja viimistlemine

 • 3M-i ainulaadsed värviparandusprotsessid ja tooted aitavad teil tagada oma klientidele täiuslikud tulemused.
  Kui teil on vaja pinnadefekte eemaldada või lihtsalt täiuslikku läiget saada, kasutage meie lihtsat värvilise märgistusega pastadega poleerimist, mis aitab teil vaid paari hõlpsa sammuga saada fantastilise tulemuse.

  Täiusliku viimistluse saamise võti seisneb õige lakkide pealekandmisprotsessi ja -meetodi kasutamises – järgige oma värvitootja soovitusi!

  Uusimad, moodsad lakid on kuivamistingimuste suhtes väga tundlikud ning nende õige kasutus ja kuivamine määravad viimistlustööde kerguse ja tulemuse üldkvaliteedi.


 • Värviparandus

  Isegi kui olete osav või kui värvikambri õhk on puhas, tekib aeg-ajalt ikka vajadus värviparandustööde järele.

  3M-i protsessid ja tooted, mis on loodud vastama kõigile teie vajadustele, aitavad tolmutäpid, tilgajäljed ja krobelisuse eemaldada minimaalse pingutusega ning muudavad kogu poleerimis- ja viimistlusprotsessi võimalikult kiireks ja tõhusaks.

 • Pasta- ja viimistluspoleerimine

  Kasutage 3M-i Perfect-it™-i värvilise märgistusega poleerimissüsteemi, et saada defektivaba kõrgläikega pind. Meie tooted on loodud üksteist toetama ja värviline märgistus tagab õige pasta kasutamise koos sobiva vahtpadjaga, et saavutada parimad tulemused.

  Märkus: Selles poleerimisprotsessis soovitatud pastad on mõeldud profikasutuseks uute lakikihtide jaoks. Vanade/kulunud pindade jaoks sobivad paremini 3M-i autohooldussarja Car Care tooted.

 • Puhastamine ja autohooldus

  Kui teil on vaja taastada auto interjööri või välisosade välimus, leiate 3M-i autohooldussarjast Car Care lihtsasti kasutatavad tooted, mille abil saate ka juba kulunud lakid kaunilt läikima lüüa.


 • Kust osta?
  Kust osta?