3M Perfect-It värvikoodiga poleerimissüsteem

3M autohooldustooted

 • 3M autohooldustoodetega saate taastada autole väljapanekusaali läike ja tagada selle püsivuse.

  Kõik meie tooted alates kiirest pesust autopesuseebiga kuni tipptasemel lõppviimistluseni annavad suurepäraselt professionaalse tulemuse. Neid saab muidugi kasutada eraldi teie vajaduste ja ajaliste võimaluste järgi.

  Professionaalide eelistatud tooted on nüüd kättesaadaval koduseks kasutamiseks.

Kriimude eemaldussüsteem 3M™ Scratch Removal System 39071


 • Parandage väiksed ja keskmised kriimud kriimude eemaldussüsteemiga 3M™ Scratch Removal System 39071 See süsteem sobib ideaalselt kasutamiseks kerge rooste, keerisjälgede ja muude kriimude puhul.

3M™ Trizact™ abrasiivitehnoloogia


 • Taastage kahjustatud värv 3M™-i Trizact™-i abrasiivitehnoloogiaga. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage koos puurile paigaldamise komplektiga.

Esituleläätsede ennistussüsteem 3M™ Headlight Lens Restoration System


 • 3M™ Headlight Lens Restoration System on kiire ja tõhus lahendus, millega taastada esitulede selgus kollakast tagasi läbipaistvaks. See puhastussüsteem parandab lisaks sellele, et viib läätsed prillikivi puhtuse tasemeni, ka valgusvihu kvaliteeti.

  See on ideaalne komplekt madala kulutusega parandustele, mis sisaldab samm-sammulisi juhiseid, et algajad saaksid omal jõul tööd lõpetada. Kiirendage parandustöid, kinnitades abrasiivketas trellile (ei sisaldu), et kasutada seda koos poleerimisriista või muude seadmetega.

3M™-i naha ja vinüüli remondikomplekt 08579


 • 3M™-i naha ja vinüüli remondikomplekt 08579

  3M-i naha ja vinüüli remondikomplekti 08579 abil saate parandada oma auto interjööri nahk- ja vinüülosade põletuskahjustused ning kriimud. Remondikomplekt sisaldab värvimasse ja liime koos üksikasjalike juhiste ning värvijuhenditega. Parimate tulemuste saavutamiseks järgige juhiseid.


 • Kust osta?
  Kust osta?