Taasviimistluskruntimine ja -värvimine

 • 3M-il on lai valik uuenduslikke tooteid kruntimis- ja värvimistööde jaoks, sealhulgas PPS™-i värvi ettevalmistussüsteem ning hiljuti loodud Accuspray™ süsteem.

  Uuenduslikud värvileidmislahendused, nagu värvi kontrollkile ja värvi kontroll-lamp, aitavad leida õige värvi ja tooni ning vältida kulukaid ülevärvimistöid.

  3M-i värvimissüsteemid – paljude professionaalsete keretöökodade valik kruntide ettevalmistamiseks ja pealekandmiseks ning alusvärvide ja läbipaistvate lakkide segamiseks, sobitamiseks ja pealekandmiseks.

  Veelgi puhtama värvimisprotsessi jaoks kasutage lihtsasti käsitsetava värvikambri kaitsesüsteemina 3M-i mustust püüdvat kaitsesüsteemi. See tõmbab värvikambri õhust tolmu enda külge ja aitab saada puhtamad värvimistulemused viimistlustööde minimeerimiseks.


 • 3M-i Accuspray™ süsteemi HVLP krundipüstoli murranguline disain tagab parimate HVLP (suuremahulise madalsurvepritsega) krundipüstolitega saadavad tulemused oluliselt väiksema hinna eest. Tänu vahetatavale pihustuspeale tundub krundi pihustamisel iga uue ühekorrapeaga, et kasutaksite justkui uhiuut püstolit.

 • Värvikambri kaitsmine mustusepüüduriga

  3M on võtnud lihtsa pinnakaitse kontsepti ja saavutanud selles läbimurde, et viia teie värvitööd järgmisele tasemele. Lisaks suurepärasele pinnakaitsevõimele on 3M™-i mustust püüdvas kaitsesüsteemis peidus murranguline tehnoloogiauuendus, mis püüab tolmu, mustust ja ülepihustuse värvitolmu ainulaadsesse lauskonstruktsiooni.

 • Värvimissüsteem koos PPS-iga

  3M-i värvi ettevalmistussüsteem parandab oluliselt teie tööviljakust kruntimis- ja värvipihustustöödel. Suletud vahetatavate voodrite süsteem võimaldab vajaduse korral kasutamata jäänud värvi vahetult segada ja hoiule panna. See minimeerib puhastustöödele kuluvat aega ja lahustikulu, eriti koos 3M-i Accuspray™ püstolisüsteemiga (ainult kruntimiseks).

 • 3M-i PPS-i värvi kontroll-lamp II aitab teil enne pihustamist leida täpset värvi ja tooni, minimeerides seega ületegemise vajadust.


 • Kust osta?
  Kust osta?