Klienditeenindus ja -tugi – avariijärgne remont

 • Meie toetõotus

   Meie varaseimatest päevadest saadik, mil leiutasime esimesed praktilised lihvimisabrasiivid, oleme 3M-is loonud mitmeid tehnoloogiaid, millest professionaalsetel remonditöötajatel on abi igas taasviimistlustööde etapis ja millega käib kaasas 3M-i tootemarkidele omane täielik usaldusväärsus.

   Täna usaldatakse 3M-i tootemarke, nagu WetorDry™, Hookit™, Cubitron™, Scotch®, Scotch-Brite™, Roloc™, Perfect-It™ jpt, tuhandetes keretöökodades, sest need muudavad tööde tegemise kiiremaks, kestavad kauem ja välistavad ületegemisvajaduse.

   3M leiutab pidevalt uusi ja tõhusaid lahendusi moodsate värvisüsteemide ja remondimeetodite kasvavate vajaduste rahuldamiseks. Meie uuenduslikud tooted, nagu Trizact™-i peenviimistlusabrasiivid ja murranguline 3M-i värvi ettevalmistussüsteem, on tõestuseks 3M-i püsivast innust uute tõhusate lahenduste loomise vastu iga taasviimistlusetapi jaoks.

   3M-i järelturutoodete osas, mida on kokku üle 600, pakume tehnilist tuge ja nõustamist, tööviljakus- ja tulususkoolitusi ning tööalase tervishoiuga seotud nõuandeid.

  Võtke meiega ühendust juba täna, andke meile teada oma keretöökoja vajadustest ja saate neid arutada meie klienditeenindusmeeskonnaga.