1. 3M Eesti
 2. 3M-i kommertslahendused

3M-i kommertslahendused

Vaade lennukile õhust
Võimsad lahendused teie kaubamärgi mõju suurendamiseks.
Tutvu reklaam- ja halduslahendustega

Kommertslahenduste turud

Avastage meie konkurentsieelis.

Meie ettevõte toetab teie ettevõtet. Me pakume terviklikke lahendusi Buenos Airesest Pekingini, et saaksite pakkuda oma klientidele turvalist ja järjepidevat kliendikogemust. Me hoiame teie tegevuskoha puhtamana. Teie töötajate tingimused turvalisematena. Teie kaubamärgi meeldejäävamana.


 • Saage kasu meie konkurentsieelisest

  Meie ettevõte toetab teie ettevõtet. Me pakume põhjalikke lahendusi Buenos Airesest Pekingini, et saaksite pakkuda oma klientidele turvalist ja järjepidevat kliendikogemust. Me hoiame teie tegevuskoha puhtamana. Teie töötajate tingimused turvalisematena. Teie kaubamärgi meeldejäävamana. Meie tehnoloogia võimendab teie ettevõtet, et saaksite oma ruume, töötajaid ja mainet kaitsta.


Innovatsioon kasutuses

 • 2015-03-13

  Parem vesi tähendab paremat äritegevust

  3M™ ScaleGard™ HP-süsteem vähendab võõrosakeste ja mineraalainete kogunemist, et tagada kvaliteetne ühtlase kvaliteediga vesi ja vähendada köögiseadmete hooldusvajadust.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Haarake igas olukorras ohjad enda kätte.

  3M™ haardematerjalist (Gripping Material) tooted suurendavad veojõudu, vähendavad libisemist ja parandavad mitmekülgsetel kasutusaladel haardetugevust – alates puurvasaratest terapeutiliste meditsiiniseadmeteni.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Viimane samm teie hinnalise kauba kaitsmisel.

  Scotch® karbi sulgemisteip (Box Sealing Tape). Liimimistugevus ja tulemuslikkus, et võiksite olla kindel, et teie toode jõuab kliendini sellisena, nagu soovisite.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Kõvakattega põranda säästliku hoolduse kunst.

  3M-il on terviklik kõvakattega põrandate hooldustoodete sari, mis aitab parandada efektiivsust, jätkusuutlikkust ja aitab vähendada tööjõukulusid.

  2015-03-13

Innovatsioon kasutuses


3M reklaamlahendustest

 • 3M-i ekspertteadmised aitavad teie ettevõttel realiseerida oma kaubamärgi võimsust ja potentsiaali. Me teeme koostööd hooldusprofessionaalidega, et töötada välja põrandahooldus-, graafika- ja turvalahendused, mida te vajate oma klientidele kõige kvaliteetsema kliendikogemuse tagamiseks. Meie švammid, käsipadjad ja põrandamopid tagavad teile kõige säravamad põrandad ja puhtamad köögid. Meie poleerimispadjad, põrandakaitsed ja tolmuharjad tagavad teie büroohoonele või koolile uhiuue välimuse. Ja meie turvamatid ja libisemisvastased tehnoloogiad kaitsevad teie töötajaid ja mainet.