1. 3M Eesti
  2. 3M-i kommertslahendused

3M-i kommertslahendused

Vaade lennukile õhust
Võimsad lahendused teie kaubamärgi mõju suurendamiseks.
Tutvu reklaam- ja halduslahendustega

Kommertslahenduste turud

Avastage meie konkurentsieelis.

Meie ettevõte toetab teie ettevõtet. Me pakume terviklikke lahendusi Buenos Airesest Pekingini, et saaksite pakkuda oma klientidele turvalist ja järjepidevat kliendikogemust. Me hoiame teie tegevuskoha puhtamana. Teie töötajate tingimused turvalisematena. Teie kaubamärgi meeldejäävamana.


  • Saage kasu meie konkurentsieelisest

    Meie ettevõte toetab teie ettevõtet. Me pakume põhjalikke lahendusi Buenos Airesest Pekingini, et saaksite pakkuda oma klientidele turvalist ja järjepidevat kliendikogemust. Me hoiame teie tegevuskoha puhtamana. Teie töötajate tingimused turvalisematena. Teie kaubamärgi meeldejäävamana. Meie tehnoloogia võimendab teie ettevõtet, et saaksite oma ruume, töötajaid ja mainet kaitsta.


Innovatsioon kasutuses

Innovatsioon kasutuses


3M reklaamlahendustest

  • 3M-i ekspertteadmised aitavad teie ettevõttel realiseerida oma kaubamärgi võimsust ja potentsiaali. Me teeme koostööd hooldusprofessionaalidega, et töötada välja põrandahooldus-, graafika- ja turvalahendused, mida te vajate oma klientidele kõige kvaliteetsema kliendikogemuse tagamiseks. Meie švammid, käsipadjad ja põrandamopid tagavad teile kõige säravamad põrandad ja puhtamad köögid. Meie poleerimispadjad, põrandakaitsed ja tolmuharjad tagavad teie büroohoonele või koolile uhiuue välimuse. Ja meie turvamatid ja libisemisvastased tehnoloogiad kaitsevad teie töötajaid ja mainet.