uhekordsed-respiraatorid

Ühekordsed respiraatorid

Tolmu ja prahti on sageli õhus näha, kuid paljud ained, mis on teie hingamisteedele kahjulikud, on paljale silmale nähtamatud.

Find a Product
 • Recommended Application  
  • +


 • 3M™-i Aura™ 9300+ seeria kokkuvolditavad respiraatorid

  3M™-i Aura™ 9300+ seeria kokkuvolditavad respiraatorid

  3M™-i Aura™ 9300+ seeria ühekordsed respiraatorid on sündinud 3M-i pidevast püüust mugavuse parandamiseks. Geniaalne kolmepaneeliline konstruktsioon sobib paljudele erinevatele näokujudele ja -suurustele ning võimaldab näol rääkimise ajal paremini liikuda, muutes respiraatori kandmise oluliselt mugavamaks.

  Tutvu toote omadustega
  Vaata tooteid

 • 3M™-i 8300 seeria kausikujulised respiraatorid

  3M™-i 8300 seeria kausikujulised respiraatorid

  Nautige 3M™-i 8300 seeria ühekordseid respiraatoreid, mis sobivad mugavalt enamikule näokujudele ja -suurustele. Ülipehme toestav vooder tagab kohese ja püsiva mugavuse, samal ajal kui tugev konstruktsioon muudab 8300 seeria sitkeks ja vastupidavaks – kõik see parandab kasutaja jaoks kandmismugavust.

  Vaata tooteid

 • 3M™-i 8825 ja 8835 kausikujulised respiraatorid

  3M™-i 8825+ ja 8835+ kausikujulised respiraatorid

  3M™-i tippkvaliteetseeria ühekordsete respiraatoritega saate kaitse ja erakordse mugavuse – neis on ühendatud kerge konstruktsioon, filtrimine ja hingamiskergus. Meie respiraatorid vastavad FFP-respiraatorite (filtreerivad näomaskid) ummistuskatsenõuetele, mis tähendab, et neid võib kasutada enam kui ühes töövahetuses.

  Vaata tooteid

 • 3M™-i 8000 seeria kausikujulised respiraatorid

  3M™-i 8000 seeria kausikujulised respiraatorid

  3M™-i 8000 seeria ühekordsete respiraatoritega saate kerge, mugava ja tõhusa kaitse tolmu ja udude eest. Meie respiraatorites on ühendatud kumer kahe kinnitusrihmaga konstruktsioon, vahust ninapadi ja ninaklamber, mis teeb kandmise mugavaks paljudele erinevatele näosuurustele.

  Vaata tooteid

 • 3M™-i K100 seeria kokkuvolditavad respiraatorid

  3M™-i K100 seeria kokkuvolditavad respiraatorid

  K100 seeria respiraatoritega saate mugava kindla ja professionaalse kaitse taskukohase hinnaga. Erinevalt paljudest teistest säästutoodetest, ei pea te K100 seeria puhul kahtlema kvaliteedis: need on täielikult katsetatud, sertifitseeritud ja varustatud CE-märgisega. Lisaks on kõikide K100 seeria toodete jaoks saadaval kiire reageerimisega klienditugi, tehniline tugi, usaldusväärsed nõuanded ja kindel kvaliteet ning varustus, mida suudab pakkuda vaid 3M.

  Vaata tooteid

 • 3M™-i 9100 seeria VFlex™-i kokkuvolditavad respiraatorid

  3M™-i VFlex™ 9152 seeria kokkuvolditavad respiraatorid

  VFlexi respiraatoritega 9152 ja 9152S saate tõhusa kaitse uskumatult hea hinnaga ilma, et peaksite tegema järeleandmisi kvaliteedi osas. Nende ainulaadse konstruktsiooni lahtivoltimisel muutuvad maskid ruumikaks ja mugavaks. Hingamise, töötamise ja rääkimise ajal VFlexi respiraatorid laienevad ning järgivad teie näoliigutusi. Kohendamislapatsid, reguleeritav ninaklamber ja kahe erineva suuruse valimise võimalus aitavad saavutada isikliku sobivuse paljudele erinevatele näokujudele.

  Vaata tooteid


Eriseeria respiraatorid

 • Keevitusaururespiraatorid

  Keevitusaururespiraatorid

  3M-i 9925 ja 9928 respiraatorid on välja töötatud spetsiaalselt keevitustööde jaoks ning pakuvad kaitset osooni ja keevitusaurude eest, säästes teid lisaks ebameeldivatest orgaanilistest lõhnadest.
  Nendega saate kerge, tõhusa, mugava ja hügieenilise hingamisteede kaitse tolmu, udude ning metalliaurude eest ja need peavad keevitusaurude mõjul ummistumisele pikalt vastu. 3M™-i Cool Flow™ väljahingamisklapp takistab soojuse kogunemist maski sisse, eriti kuumades ja niisketes tööoludes.

  Vaata tooteid

 • Ebameeldivate lõhnade vastased respiraatorid

  Ebameeldivate lõhnade vastased respiraatorid

  Ebameeldivate lõhnade vastased respiraatorid on välja töötatud pakkuma kerget, mugavat, tõhusat ja hügieenilist hingamisteede kaitset kindlates töökeskkondades metallisöövitustöödest jäätmesortimistöödeni. Need erirespiraatorid kaitsevad tolmu ja udude eest ning on varustatud aktiivsöekihiga, mis pakub leevendust teatud ebameeldivate lõhnade vastu (vesinikfluoriid, orgaanilised aurud ja happegaasid alla piirnormi).

  Vaata tooteid


Videod


Abimaterjalid

 • Kuidas valida

  Kuidas valida?

  Vaadake meie neljast sammust koosnevaid hingamiskaitsejuhiseid, mis aitavad teil valida oma töökeskkonna jaoks parima sobiva respiraatori.

  Uuri lähemalt

 • Sobivuse katsetamine

  Sobivuse katsetamine

  Näole tihedalt kinnituvad respiraatorid tagavad vajaliku kaitse vaid juhul, kui nad hästi sobivad, mistõttu on iga kasutaja jaoks individuaalse sobivuse katsetamine hädavajalik. Tutvuge respiraatorite sobivuse katsetamise põhitõdedega meie põhjaliku juhendi abil.

  Uuri lähemalt


Lisamaterjalid

 • Standard EN 149:2001+A1:2009

  3M™-i ühekordsed respiraatorid vastavad Euroopa standardi EN 149:2001 + A1:2009 nõuetele ainult tahkete ja mittelenduvate vedelike osakeste vastu kaitsmiseks mõeldud filtreerivatele näomaskidele. Tooted on jaotatud kvaliteediklassidesse filtrimistõhususse ja maksimaalse kogusisselekke järgi (FFP1, FFP2 ja FFP3) ning kasutusalade ja ummistuskindluse järgi.

  Standardi jõudluskatsete hulka kuuluvad:

  • filtri läbilaskvuse ja pikaajalise kokkupuute (koormus) katse – hindab filtrimisvõimet uue ja kulunud toote korral;
  • hingamistakistuskatse – hindab hingamiskergust (sissehingamine ja väljahingamine) respiraatori kasutamisel;
  • kogusisselekke mõõtmine – hindab filtri läbilaskvust, klapi lekkimist (kui see on olemas) ja eelkõige respiraatori ja näo vahelise kinnituse õhutihedust mitme erineva katseisiku peal tööülesannete täitmise simuleerimisel;
  • ummistuskindluskatse – hindab respiraatori töökindluse ja kaitsevõime säilimist väga tolmustes keskkondades.

  Korduvkasutatavad tooted läbivad ka (tootja täpsustatud) puhastustsükli, misjärel need pannakse 24 tunniks hoiule, et veenduda, et korduv kasutamine ei mõjuta toote töökindlust. Ummistuskindluskatsed on korduvkasutatavate toodete puhul kohustuslikud, kuid üheks töövahetuseks mõeldud (mitte korduvkasutatavate) toodete jaoks valikulised. Standardi EN 149:2001+A1:2009 täiemahulise koopia saate osta oma riiklikult standardiametilt.

  Märgiste tähendus:
  R = korduvkasutatav
  NR = mitte korduvkasutatav (ainult üheks töövahetuseks)
  D = vastab ummistuskindlusnõuetele


3M-i ühekordsed respiraatorid

Puhta tervisliku õhu mugava hingamise võimalikkus on töötajate tervise kaitsmiseks ja motiveerituse tagamiseks väga tähtis. Seetõttu oleme välja töötanud 3M™-i ühekordsete respiraatorite tootesarja, mille teaduspõhine disain suurendab mugavust, hingamishõlpsust ja kaitsevõimet.

Jälgige meid
Kõik ülaltoodud brändid on 3M-i kaubamärgid.
Muutke asukohta
Eesti - Eesti