Glass Ionomers

 
75  
Glass Ionomers
75  
Find a Product
 • Product Type  
  • + rohkem
 • Brand  
  • + rohkem

Glass Ionomers

75  
3M™ Ketac™ Universal Aplicap™-i klaasionomeerne täidismaterjal
Pane paika. Vormi. Naerata!

Tutvustame klaasionomeerset täidismaterjali, mida on lihtne üheetapiliselt paigaldada. Vaadake, millist kasu toob see teie kliinikule!

VAADAKE VIDEOT

Esitleme 3M™ Ketac™ Universal Aplicap™-i klaasionomeerset täidismaterjali

Hoidke oma päevakava kontrolli all, pannes suurepäraseid täidiseid vähemate etappidega.

 • Rahutus, nihelemine … te olete nende sümptomitega kursis. Noortel ja vanemaealistel patsientidel võivad olla raskused paigalistumisega ja nende ravimine tundub nagu võidujooks ajaga. Nüüdsest aitab meie uusim klaasionomeerne täidismaterjal säästa mitte ainult hinnalisi sekundeid, vaid ka kõiki etappe kogu protseduuri vältel – ja patsient pääseb kiiremini toolilt minema.

  3M™ Ketac™ Universal Aplicap™-i klaasionomeerne täidismaterjal on uusim täiendus meie klaasionomeeride seeriale. See on isekõvastuv üheetapilist asetamist vajav materjal, mis on välja töötatud teid aitama, et viia ravi kiirelt lõpule. See ei vaja eelnevat happega töötlemist, katmist ega valguspolümerisatsiooni, mis võib protseduuri aeglustada. Ketac Universal Aplicapi täidismaterjali vähene kleepuvus ja suurepärased modelleerimisomadused võimaldavad seda lihtsalt paigaldada ning modelleerida. Mitmekülgne ja erinevatele patsiendirühmadele mõeldud Ketac Universal Aplicapi täidismaterjal on piisavalt tugev, et kasutada paljude näidustuste korral, sealhulgas piiratud stressitaluvusega 1. ja 2. klassi restauratsioonideks*, laste hambaravis, geriaatrilistel ja sinna vahele jäävatel hõivatud puberteediealistel patsientidel. Lisaks vabastab see 2 aasta jooksul pidevalt fluoriidi, et kaitsta teie patsiente pikema aja jooksul.

  Laadige alla meie brošüür, et saada teada, kuidas aitab Ketac Universal Aplicapi täidismaterjal teil raviprotsessi sujuvamaks muuta. Lühendage hambaravitoolil veedetud aega. Ja hoidke oma päevakava kontrolli all.

  Brošüür: 3M™ Ketac™ Universal Aplicap™-i klaasionomeerne täidismaterjal (PDF, 914 KB)

  *Täpsema teabe saamiseks palun tutvuge kasutusjuhendiga


 • Stopper
  Kiirus

  Ketac Universal Aplicapi täidismaterjal, mis on välja töötatud üheetapiliseks paigalduseks, vajab vaid nelja sammu peale kaviteedi preparatsiooni, võimaldades kiiremat ja lihtsamat protseduuri.

 • Tugevuse võrdlus
  Tugevus

  Ketac Universal Aplicapi täidismaterjal pakub suuremat survetugevust ja pinna kõvadust võrreldes paljude teiste konkureerivate klaasionomeeridega, mis vajavad katmist.¹

  1. Allikas: 3M™ Ketac™ Universal Aplicap™-i klaasionomeerse täidismaterjali tehniliste andmete leht.

 • Käsitsemine
  Käsitsemine

  Ketac Universal Aplicapi täidismaterjal kleepub täitmise ajal kaviteedi külge, kuid ei kleepu instrumentidele, muutes paigaldamise ja modelleerimise lihtsaks.


Tunnustatud tooted

Laadige alla 3M-i klaasionomeeride valiku juhend (PDF, 905 KB)

Pakume teile täiuslikku klaasionomeeride seeriat, sealhulgas traditsioonilisi ja vaiguga modifitseerituid. Laadige alla meie valiku juhend, mis aitab teil otsustada, milline toode on teie kliiniku jaoks parim.


Showing 1-24 of 75 Matching Products
Compare up to three products:
Compare