• FUZE Respiratory Protection
 • Hingamiskaitse

  Hingamiskaitse

  Tooted, mis on sama töökad kui teie.

  • 3M pakub teile kõige suuremat ühekordsete, korduvkasutatavate, motoriseeritud- ja suruõhuvarustusega hingamiskaitsevahendite valikut kõige rohkemate tööstuslike ja muude rakenduste tarvis koos ületamatu kvaliteediga, mille oleme saavutanud kõige karmimates oludes.

  • Muud töötajate tervisekaitse ja ohutuse abimaterjalid

   Avaleht
   Muud 3M-i ohutustooted
   Võta ühendust


  Valige endale vajalik kaitse


  Abimaterjalid

  • Kasutuseatarkvara

   3M on välja töötanud spetsiaalse tarkvara, mis teeb 3M-i respiraatorite valimise lihtsamaks ja aitab teil hinnata 3M-i gaasi- ja aurufiltrite kasutusiga.

   Mine kohalikele kasutuseatarkvaralehtedele

  • Tee, mis viib kaitseni: neljasammuline valimismeetod

   Sobivate hingamiskaitsevahendite valimine ja kindlaksmääramine võib selle paljude mõjurite ning valikute tõttu tunduda keeruline. Meie neljast sammust koosnev valimismeetod teeb õige kaitsetaseme ja mugavuse valimise lihtsaks.

   Mine 1. sammu juurde

  • Sobivuse tähtsus

   Kas mõni teie töötaja kannab tihedalt kinnituvaid hingamiskaitsevahendeid (sellised, mis tuleb näole kinnitada õhutihedalt), näiteks ühekordseid respiraatoreid või pool- või täismaske (sh sellised, mis ühenduvad motoriseeritud hingamiskaitsevahendi külge)? Kui jah, siis olete kohustatud nende sobivust katsetama.

   Mine respiraatorite sobivuse katsetamise abimaterjalide juurde


  webLoaded = "false" Loadclientside=No

  3M-i hingamiskaitsevahendid

  Hingamiskaitsevahendid (HKV) peavad olema konkreetse töö jaoks piisava kaitsevõime ja sobivusega. Erinevad HKV-d pakuvad erinevat kaitsetaset. Selleks, et kaitse oleks piisav, peab valitud kaitsevahend suutma ohtlike ainetega kokkupuute taseme viia alla piirnormide. HKV peab sobima ka kandjale ja olukorrale, st see peab kandja kehaga sobima, olema mugav ja piisavalt vastupidav vastavates keskkonnatingimustes ning sobima kokku muude IKV-dega.

  HKV-sid on nii ühekordseid kui ka korduvkasutatavaid. 3M-i lai HKV-de valik aitab teil leida tõhusa ja ohutu töö tagamiseks vajaliku kaitsetaseme, mugavuse, stiili ja hooldusvõimalused.

  Jälgige meid
  Kõik ülaltoodud brändid on 3M-i kaubamärgid.
  Muutke asukohta
  Eesti - Eesti