1. 3M Eesti
  2. 3M-i elektroonika

3M-i elektroonika

Andmekeskuses tahvelarvutiga töötav naine
Aitame teil täna ehitada seadmeid, mis hoiavad homset maailma töös.
Tutvu elektroonikatoodetega

Elektroonikaturud

Muudame elamise viisi, üks innovatsioon korraga.

Maailm on muutumas alates klienditeenindusest kuni lennukite ja kirurgiliste protseduurideni üha enam automatiseeritumaks. Selle murrangu esivaldkondadeks on tarkvara ja elektroonika. 3M pühendub toodete loomisele, mis parandavad mitte ainult tänast elektroonikat, vaid ka meie suutlikkust olla innovaatilised ja täiendada homset tehnoloogiat.

 

  • Muudame elamise viisi, üks innovatsioon korraga.

    Maailm on muutumas alates klienditeenindusest kuni lennukite ja kirurgiliste protseduurideni üha enam automatiseeritumaks. Selle murrangu esivaldkondadeks on tarkvara ja elektroonika. 3M pühendub toodete loomisele, mis parandavad mitte ainult tänast elektroonikat, vaid ka meie suutlikkust olla innovaatilised ja täiendada homset tehnoloogiat. Olgu selleks teie mobiilse seadme ekraani selgemaks ja teravamaks tegemine või kriitilise tähtsusega elektrooniliste süsteemide töökorras oleku tagamine avariisituatsioonides. Toome turule uusi tooteid ja aitame elektroonika uuel põlvkonnal esile kerkida.


Innovatsioon kasutuses

Innovatsioon kasutuses


3M elektroonikaturgudest

  • 3M-i ekspertteadmised aitavad teil välja töötada ideid, mis hoiavad tulevikku töös. Me aitame teil kulusid hallata ja disainiprobleeme lahendada, alates projektoritest ja kõrvaklappidest kuni elektrit juhtivate teipide ja andmekeskuse jahutusprobleemideni. Meie kõrgpeegeldavad kiled teevad teie tooted eredamaks ja Novec™ vedelikud aitavad seadmeid jahutada, et nende töökindlust suurendada. Me anname endast kõik, et aidata teil oma tooteid tarbijate jaoks paremaks teha.