1. 3M Eesti
 2. 3M-i tööstuslik tootmine

3M-i tööstuslik tootmine

Lennukiinsener kontrollimas 737 lennuki turbiini
Uuenduslikud viisid keerulise tootmismaailma sujuvaks toimimiseks.
Tutvu tööstusliku tootmise toodetega

Tööstusliku tootmise turud

Tehke töö õigesti juba esimesel korral, iga kord.

3M teab, et ükskõik mille tootmise, paigaldamise või töötlemise edu võti peitub efektiivsuses. See on tähtis teie, teie meeskonna ja teie kasumi jaoks. Alates ülitugevatest liimidest, mis tagavad teie protsesside sujuva toimimise, kuni materjalideni, mis suudavad sõna otseses mõttes teie töökoormust kergendada. Tänu meie innovaatilistele lahendustele kulgeb teie äri ja töötajate töö sujuvalt.


    Tööstusliku tootmise tooted

    Vaadake kõiki tööstusliku tootmise tooteid

     

    • Tehke töö õigesti juba esimesel korral, iga kord.

     3M teab, et ükskõik mille tootmise, paigaldamise või töötlemise edu võti peitub efektiivsuses. See kehtib nii teie, teie meeskonna kui ka teie kasumi puhul. Alates ülitugevatest liimidest, mis tagavad teie protsesside sujuva toimimise, kuni materjalideni, mis suudavad sõna otseses mõttes teie töökoormust vähendada – pühendume uuenduslike lahenduste loomisele, mis võimaldavad teie ettevõttel ja töötajatel edukalt tegutseda.

     


    Innovatsioon kasutuses

    Innovatsioon kasutuses


    3M tööstuslikust tootmisest

     

    • 3M-i asjatundjate abiga võite kindlad olla, et saate töö õigesti tehtud juba esimesel korral. Meie tootmistehnoloogiad aitavad teil vältida ümbertegemist ja teostada töö õigeaegselt. Meie tooted alates liimidest ja õhufiltritest kuni veepuhastite ja akende turvakiledeni, aitavad teil ja teie ettevõttel tõhusamalt töötada.