3M-i tooterakendused metallitöötluses

Vaadake rakendusi, kus 3M saab teie metallitöötlust täiustada.

 • Liimimine
  Liimimine

  Loodud kestma! 3M-i liimimislahendused täiustavad välimust, suurendavad jõudlust ja kasutatavust ning lühendavad koosteaegu, mis aitab teil turule viia parema kvaliteediga konkurentsivõimelisema toote.

 • Teipimine
  Teipimine

  3M-i teipimislahendused täiustavad välimust, suurendavad jõudlust ja kasutatavust ning lühendavad koosteaegu, mis aitab teil turule viia parema kvaliteediga konkurentsivõimelisema toote.

 • Summutamine
  Summutamine
  Vaikus on kvaliteedi heli. Kui teie toote jõudluse tagamiseks on olulised vibratsiooni summutamine ja mürakontroll, on aeg kaaluda 3M-i akustilisi lahendusi.
 • Kraatide eemaldamine / teritamine
  Kraatide eemaldamine / teritamine

  Eemaldage kraatide teravad silmad, mis jäävad metallosadele pärast mulgustamist, lõikamist ja masintöötlemist. 3M pakub kraatide eemaldamiseks abrasiivide suurt valikut, mis tagavad, et ükski kraat ei jää alles.

 • Kinnitamine
  Kinnitamine

  Mõelge oma konstruktsioon uuesti läbi ja kõrvaldage kruvid. 3M-i kinnituslahendused on tugevad, kuid samas hõlpsalt eemaldatavad, ning neid saab kasutada teie konstruktsioonides kruvide, poltide ja neetide asemel.

 • Viimistlemine
  Viimistlemine
  Sujuvad metallpinnad, samal ajal jääb osade konstruktsioon muutumatuks. 3M loob tugevuse ja peensuse vahel tasakaalu, pakkudes mitmekülgseid metalliviimistluse abrasiive ning nüüdiskeraamikat, mis aitab teil sulandada, ette valmistada ja täiustada.
 • Lihvimine
  Lihvimine

  Eemaldage metall ja keevised kiiresti. Kujundage osi nii, et need vastaksid projekti nõuetele. 3M pakub erinevaid lahendusi, kaasa arvatud jugapuhastamise otsikuid ja lihvkettaid, et saaksite saavutada oma metallitöötluse nõuded ning anda osadele õige kuju.

 • Käsitsi lihvimine
  Käsitsi lihvimine

  Alates üldisest lihvimisest ja pinna ettevalmistusest ning lõpetades igapäevase hooldusega – mõnikord ei saa elektritööriistu raskesti ligipääsetavatel pindadel kasutada. Kohandatud ja tundlikud 3M-i abrasiivid, lihvpaberid ja lihvpadjad võimaldavad teil lihvida ka kõige kitsamaid nurki.

 • Elektritööriistadega lihvimine
  Elektritööriistadega lihvimine

  Elektritööriistadega lihvimisel tuginetakse kõiges alates keevise eemaldamisest ja lõpetades lõppviimistlusega tulemuste saavutamiseks tööriistade tugevusele ja jõudlusele. 3M pakub erinevaid tööriistu ja abrasiive, nagu nurklihvijad ja taldlihvijad, mis on mõeldud metallitöötluse iga etapi jaoks.