3M™-i lamellketas 769F lihvib keevitust

Jõudlus kohtub soodsa hinnaga

Tehke oma töökojas ruumi 3M™-i lamellkettale 769F


UUS 3M™-i lamellketas 769F

 • 3M-i lamellketaste perekonna uusim liige toob kõrgkvaliteetsete abrasiivide võimsuse teieni soodsa hinnaga. 3M™-i lamellketas 769F on varustatud 3M-i täppisvormitud teradega, mis tagavad pika eluea ja kiirema lõikamise kui tavalised alumotsirkooniumdioksiidiga lamellkettad. Tellige näidis, et saaksite ise kogeda seda ületamatut jõudluse ja hinna kombinatsiooni.


Lamellketas, mida olete oodanud

Kui olete otsinud haruldast jõudluse ja soodsa hinna kombinatsiooni, siis võite otsingu lõpetada. 3M™-i lamellketas 769F on soodsa hinnaga jõudlust ohverdamata, tänu 3M-i täppisvormitud teradele.

 • 769F tooteperekond

  3M-i täppisvormitud teradega ja vastupidava polüesteralusega 3M™-i lamellketas 769F kestab kaua ja talub kõrge rõhuga rakendusi, nagu servade kaldlihvimine, keevisõmbluste lihvimine ja kraadi eemaldamine servadest. Lisaks jätab see viimistluse, mis muudab selle suurepäraseks valikuks ka keskmise rõhuga rakendustes, nagu ühtlustamine ja pinna ettevalmistamine.


Sisseehitatud rakenduste mitmekülgsus

Enamikus töökodades on lamellketas kõige mitmekülgsem abrasiivmaterjal. 3M™-i lamellketas 769F pakub kogu mitmekülgsust, mida te lamellketastelt ootate – seda on lihtne kasutada ning see sobib paljudeks rakendusteks. Kuid seal on üks suur erinevus: see ületab konkurente nii tööd tehes kui teie eelarves.

 • Metallserva kaldlihvimine lamellkettaga
  Servade kaldlihvimine

  Servade kaldlihvimine võib enamiku lamellketaste jaoks raske olla. Kuid uus 3M™-i lamellketas 769F on valmis väljakutse vastu võtma. Selle polüesteralus peab vastu suure survega tingimustes ja 3M-i täppisvormitud terad lõikavad metalli ülekuumenemata ja nüristumata. Tulemuseks on täiuslikult kaldlihvitud serv, mis on valmis keevitamiseks.

 • Metallist kraadi eemaldamine lamellkettaga
  Kraadi eemaldamine

  Lõikamise järel jäävad detailide servadele sageli teravad kraadid. Saage kraadi eemaldamise etapiga kiirelt ühelepoole, ilma detaile kahjustamata. 3M™-i lamellketta 769F täppisvormitud terad eemaldavad metallist kraadid ning teravad servad hõlpsalt. Tulemuseks on kraatideta töödetail, mis on valmis järgmiseks etapiks.

 • Keevisõmbluse lihvimine lamellkettaga
  Keevisõmbluste lihvimine

  Keevisõmbluse lihvimiseks lamellkettaga on vaja õiget mineraali ja aluse kombinatsiooni. 3M™-i lamellketas 769F pakub seda kombinatsiooni. 3M-i täppisvormitud terad lõikavad kiiresti ja peavad kaua vastu, murdudes kuludes uuteks teravateks teradeks. Alus kulub ühtlaselt, tuues jätkuvaks lõikamiseks esile värske, terava mineraali.


Vajate kiirust?

Kui vajate veelgi kiiremat lõikamist, proovige 3M™-i Cubitron™ II abrasiive

LISATEAVE