1. 3M Eesti
 2. 3M-i kaevandamine, nafta ja gaas

3M-i kaevandamine, nafta ja gaas

Warning

Warning

Invalid configuration found. Contact the administrator.

 
Rafineerimis- ja kemikaalitehas
Kaevame sügavale, et leida viise, kuidas aidata teie ettevõttel tipus püsida.
Tutvu kõikide kaevandamis-, nafta- ja gaasitoodetega

Kaevandamise, nafta- ja gaasiturud

Parandame tootlikkust, kaitseme teie ettevõtet – et saaksite konkurentide ees edumaad hoida.

Me teame, mida tähendab karmides ja kaugetes kohtades keerulistes tingimustes töötamine. Mineraalide kaevandamine on meie DNAs. Kasutame oma tööstusalaseid põhjalikke teadmisi ja suurte jõupingutustega omandatud pädevust, et tuua teieni uuenduslikud lahendused, mis aitavad teil oma edusamme kiirendada.

 • Nafta ja gaas
  • Kaevandamine ja metallurgia
   • Nafta ja gaas
    • Kaevandamine ja metallurgia
     • Nafta ja gaas
      • Kaevandamine ja metallurgia

       Kaevandamis-, nafta- ja gaasitooted

       Vaadake kõiki kaevandamis-, nafta- ja gaasitooteid
          • Parandame tootlikkust, kaitseme teie ettevõtet – et saaksite konkurentide ees edumaad hoida.

           Teame, mida tähendab karmides ja kaugetes kohtades keerulistes tingimustes töötamine; maavarade kaevandamine on meie DNA-s (3M = Minnesota Mining and Manufacturing). Kasutame oma tööstusalaseid põhjalikke teadmisi ja pikaajaliste kogemustega saavutatud pädevust, et tuua teieni uuenduslikud lahendused, mis aitavad teil oma edusamme kiirendada. Meie vahetud teadmised kaevandamisest ning nafta ja gaasiga kaasnevatest väljakutsetest aitavad meil töötada välja tooteid ja teenuseid, mis kaitsevad teie vara, töötajaid, kasumit ja keskkonda paljude aastate jooksul. Näiteks, mikroskoopilised klaaskuulid - sidusaine, mis suudab polümeervahu teha nii tugevaks, et see talub sügaval ookeanipõhjas asuvates naftakaevudes esinevat ülitugevat survet. Või meie ScotchliteTM helkurmaterjalid, mis on loodud töötajate nähtavuse parandamiseks hämarates tingimustes, kui neid valgusallikaga valgustatakse. Või meie amiingaasi puhastussüsteemid, mis tagavad teile suurema efektiivsuse ja aitavad samal ajal kaitsta varustust ning vähendada hoolduskulusid. Kaevandamise, nafta ja gaasi järgmine põlvkond on kohal ja 3M-i abil võite olla kindel, et kuulute selle etteotsa.

           


          Innovatsioon kasutuses

          • 2015-03-13

           Hoia oma eelist, hoia end jahedana.

           3M™ kristalliline autoaknakile (Crystalline Automotive Window Film) blokeerib kuni 60% akendest sissetulevast kuumusest, mis aitab sõidukikasutajatel, nagu näiteks avatud kaevandustes töötavatel juhtidel olla kauem fokuseeritult.

           2015-03-13
          • 2015-03-13

           Elektrijuhtmete teipimisest torustiku kaitsmiseni

           3M™ Scotchkote™ torukatted katavad enam kui 100 000 miili erinevaid teenindustorustikke.

           2015-03-13
          • 2015-03-13

           Imepisike tehnoloogia taltsutab karmid tingimused.

           3M™ klaaskuulid (Glass Bubbles) tagavad igas sügavuses ujuvuse ja ekstreemses külmas soojustuse. Nad kaitsevad väärtuslikku puurimisvarustust ja hoiavad naftaäri käimas.

           2015-03-13
          • 2015-03-13

           Puhtam vesi tähendab kvaliteetsemat naftat.

           3M puhastustooted tagavad, et veesisestuses kasutatakse kõige puhtamat vett, mis kaitseb teie seadmeid ja aitab teil tagada saasteainetest puhta lõpptoote.

           2015-03-13

          Innovatsioon kasutuses


          3M-i kaevandamis-, nafta- ja gaasilahendustest

           

          • Oleme 3M-is asjatundjad teie tööstuse edendamisel. Alustasime enam kui 100 aastat tagasi kaevandusettevõttena. Täna aitame klientidel kasutada meie teadmisi kaevandamis-, transpordi-, tootmis- ja ohutustehnoloogiate alal nende kaasaegsete kaevandamis-, nafta- ja gaasirakendustes üle maailma. Aitame klientide vara investeerimist maksimeerivate töökoha ohutuse lahendustega töötajate kaitsmiseks ning hüdraulilise purustamise, suundpuurimise ja naftakeemia rafineerimise tehnoloogiatega kaevandamis-, nafta- ja gaasiettevõtetel oma ressurssidest maksimumi võtta.