Leia-omale-arst programm

 

 

Registreerige, et olla patsientidele 3M ortodondi leidmise rakenduses kättesaadav. Reklaamige enda praksist, suurendage nähtavust, et jõuda rohkemate patsientideni, kes otsivad ortodonti veebist. Lihtsustage tulevastele patsientidele teiega telefoni, e-kirja või sotsiaalmeedia teel ühenduse võtmine.

 

 

Lugege neid tingimusi ja sätteid hoolikalt enne, kui allolevat vormi kasutate.

1. Teie nõusolek. Andes meile enda praksise kohta käivat isiklikku teavet, nõustute selle isikliku teabe kogumise, kasutamise ja avalikustamisega nii, nagu kirjeldatud selles ettevõtte 3M „Leia-omale-arst“ rakenduses. Kui te ei nõustu teie isikliku teabe kogumise, kasutamise ja avalikustamisega nii, nagu kirjeldatud nendes tingimustes ja sätetes, siis ärge allolevat vormi kasutage.

2. Isikliku teabe kogumise, kasutuse ja avalikustamisele kehtivad piirangud. 3M kogub seda teavet, et panna kokku nimekiri arstidest, kes oleks potentsiaalsete 3M toodetest huvitatud patsientide otsitavad. Enda isikliku teabe andmisega nõustute sellega, et 3M postitab seda teavet oma veebilehel/-lehtedel patsientidele ja teistele isikutele otsimiseks. Selle programmi osana kasutab 3M neid andmeid käesoleva Tingimuste ja sätete alusel ning vastavuses 3M privaatsuspoliitikaga.

3.Isiklikule teabele ligipääs või selle eemaldamine Te võite meile antud isiklikku teavet üle kontrollida, parandada, uuendada või eemaldada, kui võtate alloleva vormi kaudu ettevõttega 3M ühendust.

3M jätab endale õiguse lõpetada Leia-omale-arst otsinguprogramm või mõne arsti osalus selles programmis ilma eelneva teatamiseta. Kuna see on valikuline ja tasuta programm, ütleb 3M lahti kõigist garantiidest ja ei võta vastutust millegi eest seoses selle programmiga.


Uuendage olemasolevat Leia-omale-arst nimekirja

Kas teie praksis on juba meie Leia-omale-arst programmi nimekirjas? Kui nii, siis saatke meile kiri ja andke teada, mida te uuendada tahate.


Leia-omale-arst registreerimisvormKõik väljad on kohustuslikud, kui märgitud ei ole teisiti. Kahe või enama praksise registreerimiseks tuleb kasutada lisavormi.


  • Palun sisestage praksist puudutav teave nii nagu soovite seda nimekirjas kuvada.


  • Lisa teise praksise asukoht. Kui soovite registreerida rohkem kui kaks asukohta, palun kasutage täiendavat lisavormi.

  •  Agree
  • "Contact Us" vormingus esitatud teabe abil saame vastata teie päringule ja seda vastavalt meie Interneti privaatsuseeskirjade kirjeldusele..

    Pidage meeles, et seda teavet (sh esialgne ja sellele järgnev vastus) võidakse üle kanda USA-s asuvasse serverisse informatsiooni talletamiseks. Kui te ei nõustu oma isiklike andmete kasutamisega, siis palume mitte kasutada "Contact Us" vormingut.

  • SUBMIT