Ajakiri Incognito™ Appliance System Journal

Lingvaalse ortodontia uudised ja teave

 • Teadmine, et annate patsientidele parimat võimalikku lingvaalset ravi, annab teile rahu. Ajakiri Incognito™ Appliance System Journal aitab teil saavutada paremaid tulemusi ja parendada elusid, pakkudes kliinilisi artikleid, teavet tooteuuendustest, digitaalsetest innovatsioonidest ja koolitustest.


Esiletõstetud artiklid

Filtreeri:
Sorteeri:
Tags
Tags
 • Seadmesüsteemi Incognito™ Appliance System tooteuuendused: 2015

  3M-il on hea meel teatada 2015. aasta tooteuuendustest. Tutvuge uute lingvaalsete instrumentidega Unitek™ Lingual Instruments ja lingvaalsete ligatuuridega AlastiK™ Lingual Ligatures ning ühtlasi breketite pindade tootmisparendustega ja traadi kohandamise uuendusega.

  December 1, 1901 Seadmesüsteemi Incognito™ Appliance System tooteuuendused: 2015
 • Seadmesüsteemi Incognito™ Appliance System täiustused

  3M teeb pidevaid jõupingutusi, et parendada seadmesüsteemi Incognito™ Appliance System. Vaata viimaseid tooteuuendusi: jäljendilusikas Incognito™ Clear Precision Tray, splint seadmesüsteemile Incognito™ Light Appliance System, madala profiiliga breketid ja korrektorid Forsus™ Class II Correctors Incognito™ seadmetele.

  December 1, 1901 Seadmesüsteemi Incognito™ Appliance System täiustused
 • Komposiittsemendi RelyX™ Unicem 2 Cement kasutamise eelised isikupärastatud Incognito™ seadmete kinnitamiseks – November 2015

  Dr. Lars Christensen räägib komposiittsemendi RelyX™ Unicem 2 Cement kasutamisest seadmesüsteemiga Incognito™ Appliance System. Dr. Christensen kommenteerib ka selle komposiittsemendiga kinnitamist ja lahti võtmist. Ta arutab ka enda praksise näiteid, mis tõestavad komposiittsemendi toimivust.

  December 1, 1901 Komposiittsemendi RelyX™ Unicem 2 Cement kasutamise eelised isikupärastatud Incognito™ seadmete kinnitamiseks – November 2015
 • Lingvaalsete toodete valik- ortodontilised tooted september 2015

  Dr. Neal Kravitz toob välja lingvaalse ortodontia kui ravivõimaluse head omadused. Arvestades kasvavat nõudlust iluravi järele kirjeldab ta, miks ortodondid peaks linguaalse ortodontia enda teenuste hulka võtma. Artikkel sisaldab juhtumiuuringut seadmesüsteemiga Incognito™ Appliance System.

  December 1, 1901 Lingvaalsete toodete valik- ortodontilised tooted september 2015
 • Seadmesüsteemi Incognito™ Appliance System kinnitusprotokollid: Samm-sammu haaval protseduurid

  Vaata kõiki Incognito™ seadmesüsteemi kinnitusprotokolle, mis asuvad ühes raamatukeses. Kahekordse kõvendamisega kinnitus isekinnituva vaiktsemendiga RelyX™ Unicem 2 Automix Self-Adhesive Resin Cement, keemilise kõvendamisega kinnitus keemiliselt kõveneva liimainega Transbond™ IDB Pre-Mix Chemical Cure Adhesive, kinnitamine ja uuesti kinnitamine emailiga mittekaetud pindadele RelyX Unicem 2-ga.

  December 1, 1901 Seadmesüsteemi Incognito™ Appliance System kinnitusprotokollid: Samm-sammu haaval protseduurid
 • Esiletoodud tooted: Skanner 3M™ True Definition Scanner

  Esiletõstetud toode: skanner 3M™ True Definition Scanner. Produktiivsus on ortodontiapraksises oluline. Digitaalse jäljendsüsteemi lisamine võib muuta väga palju. Loe skanneri omaduste ja kasulikkuse kohta lisaks.

  December 1, 1901 Esiletoodud tooted: Skanner 3M™ True Definition Scanner
 • Incognito™ Appliance System digitaliseerib töövoo – november 2015

  Täna on kliinilised ortodontiapraksised digitaliseerumise protsessis. Dr. Mancini arutab Incognito™ Appliance Systemiga kaasneva digitaalse töövoo omadusi ja kasulikkust. Artikkel teeb juttu ravihalduskeskkonnast Unitek™ Treatment Management Portal, jäljendlusikast Incognito™ Clear Precision Tray ja skannerist 3M™ True Definition Scanner.

  December 1, 1901 Incognito™ Appliance System digitaliseerib töövoo – november 2015
 • Ravihalduskeskkond Unitek™ Treatment Management Portal (TMP) on nüüd täielikult integreeritud skanneriga 3Shape TRIOS® Intraoral Scanner

  Ravihalduskeskkond Unitek™ Treatment Management Portal (TMP) ja 3Shape Communicate™ tarkvarasüsteemid on omavahel täielikult integreeritud, et võimaldada ortodontidel võtta maksimum lihtsustatud töövoost, kui nad kasutavad intraoraalset skannerit 3Shape TRIOS® Intraoral Scanner, et luua digitaalseid mudeleid Incognito™ või Unitek™.

  December 1, 1901 Ravihalduskeskkond Unitek™ Treatment Management Portal (TMP) on nüüd täielikult integreeritud skanneriga 3Shape TRIOS® Intraoral Scanner
Load More