• Lingvaalsete toodete valik- ortodontilised tooted september 2015

  The Lingual Choice
  • Linguaalsete toodete valik
   Dr Neal Kravitz
   Orthodontic Products Online | September 14, 2015

   Kokkuvõte:
   Dr. Neal Kravitz toob välja linguaalse ortodontia kui ravivõimaluse head omadused. Patsientide kasvava nõudluse juures iluravi järele kirjeldab ta, miks ortodondid peaks linguaalse ortodontia enda teenuste hulka võtma. Artikkel esitab ka juhtumiuuringu, mis käsitleb hübriidset biomehaanikat ülemise kaare puhul seadmesüsteemiga Incognito™ Appliance System ja alumise kaare puhul keraamiliste hambaklambritega.

   Väljavõte:
   „3M-i Incognito™ seadmesüsteemiga — süsteemiga, mida kasutan oma praksises — kohandatakse kaaretraadid patsiendi anatoomiaga, mis tähendab vähem suurendusklaaside kasutamist ja rohkem kontrolli. Kontroll on hea lõpptulemuse seisukohast kindlasti kõige tähtsam, kui tegeleda linguaalse ortodontia biomehaanikaga. Linguaalse breketitehnoloogia edasiarengute tõttu on vähe selliseid juhtumeid, mida ei saa ravida.“

   Kogu artikli lugemiseks külastage Orthodontic Products Online’i.

   Autor:

   Dr. Neal D. Kravitz
   Neal D. Kravitz (hambaarsti doktorikraad, MS) on Ameerika Ortodontide Kolleegiumi diplomeeritud liige ja Edward Angle’i Seltsi liige. Kravitz on välja andnud arvukalt ortodontilisi ajakirju, raamatuid ja õppematerjali. Ta annab loenguid üle kogu riigi ja rahvusvaheliselt erialaeetika, töökorralduse, linguaalse ortodontia ja biomehaanika kohta. Praegu on tal kolm väga edukat ortodontiapraksist South Ridingis Ashburnis (Va) ja White Plainsis (Md).