• Ravihalduskeskkond Unitek™ Treatment Management Portal (TMP) on nüüd täielikult integreeritud skanneriga 3Shape TRIOS® Intraoral Scanner

  Unitek™ Treatment Management Portal
  • Uus integratsioon teeb digitaalse töövoo ladusaks

   „3Shape otsib alati uusi viise, kuidas suurendada TRIOS®-e väärtust meie klientidele,“ rääkis ettevõtte 3Shape ortodontia ja implantoloogia asepresident Allen Junge Hyldal. „Meil on hea meel, et see koostöö ettevõtete 3M Uniteki ja 3Shape vahel võimaldab ortodontidele tõhusat töövoogu, kasutades intraoraalset skannerit TRIOS® koos Incognito seadmesüsteemiga.

   See integratsioon eemaldab TRIOS®-e kasutajatele patsientide toimikute käsitsi valimise ja Unitek™ TMP-i üleslaadimise. Uue lihtsustatud töövoo kasutamine ajendab ortodonte logima enda 3Shape Communicate™’i kasutajakontodesse läbi Uniteki ravihalduskeskkonna. Kui kasutaja on kinnitanud seose kasutajakontode vahel, laaditakse kabineti skannid üles skannide valikunimistusse. Pärast selle sammu läbimist saavad kasutajad seostada patsientide skanne enda Unitek TMP-i tellimustega, mis teeb kabinettidele tellimuste esitamise TRIOS®-e digitaalsete jäljenditega kiireks ja lihtsaks.

   3M Uniteki ja 3Shape’i vaheline partnerlus põhineb põhjalikul kvalifikatsiooniprotsessil, et võimaldada ortodontidele täpsust ja kasutajasõbralikkust. Süsteem Incognito Appliance on heaks kiitnud mitmete skannerite digitaalsed jäljendid ning TRIOS® skannerite täielik integratsioon säästab kasutajatele aega ja aitab maksimeerida mõlema süsteemi tõhusust.

   „Uus TRIOS® integratsioon teeb meie kliinilise töövoo Incognito seadmete juhtumite esitamisel palju lihtsamaks,“ ütles Lars Christensen, Tandlaege, MSc, PhD. „Nüüd saame tarkvaraliideses TRIOS® lihtsalt valida „Incognito“ ja skann ilmub Uniteki ravihalduskeskkonda ja on valmis valimiseks koos meie tellimusega. Lihtne kasutada ja kontroll kogu protsessi üle püsib.“

   Lisalugemiseks integratsioonist külasta 3MUnitek.com/TMP.

   Infoks: Dr. Christensen on 3Shape’i digitaalse nõustamise komitee liige ja on saanud 3M Unitekilt tänutasu ettekannete eest.