Orthodontic Perspective Innova

3M orthodontilised uudised, teave ja juhtumiuuringud

Orthodontic Perspectives Innovat on välja antud juba 23 aastat järjest, et pakkuda ortodontiaspetsialistidele valdkonna uudiseid ja teavet. Hilisem väljaanne sisaldab autoreid üle maailma, kes jagavad ravijuhtumeid, kus kasutati esteetilisi keraamilisi breketeid Clarity™ ADVANCED Ceramic Brackets, linguaalseid breketeid Incognito™ Lingual Brackets, iseligeeruvaid brekreteid 3M™ Self-Ligating Brackets ja Forsus™ II klassi korrektoreid.

Selles leidub ka uudiseid 3M-i unikaalse liimaine APC™ Flash-Free Adhesive laienduse kohta, mis on nüüd mitmetes seadmesüsteemides ravi võimaldamiseks kättesaadav 7x7. Samuti leiab sealt 3M tooteuudiseid, ravinõuandeid ja tulevaste õppevõimaluste olulisi kuupäevi.


Vol XXIII, nr 2 – Global Edition

Laadige alla Innova ajakirja täisversioon (PDF)

Oktoober 2016

 • James Ingebrand, 3M

  3M Oral Care’is on selle mõistmine, kuidas saame teil aidata olla edukas, esmatähtsaks kõiges, mida teeme – alates arendatavatest toodetest kuni pakutavate teenusteni.

 • Dr. Chaqués-Asensi

  Tuntud arst ja pedagoog dr Jose Chaqués-Asensi (Seville, Hispaania) jagab 3M Oral Care’ile antud intervjuus enda kogemust korrektoritega Forsus™ Class II Correctors.

 • Dr. Patrice Pellerin

  Dr. Pellerin näitab, et madala profiiliga keraamilised breketid Clarity™ ADVANCED Ceramic Brackets suudavad vähendada keraamiliste breketite kasutamise kartust sügava hambumusega juhtumitel ilma, et ravi aeg pikeneks.

 • Dr. Anoop Sondhi

  Dr. Sondhi kirjeldab asümmeetrilise II klassi 2. järgu juhtumi tõhusat ravi SmartClip™ ja Clarity™ SL3 breketite väikeste avalduvate jõududega ja Forsus™ korrektorite püsivalt avalduva jõuga.

 • Dr. Ricardo Moresca

  Dr. Moresca peab II klassi sügava hambumusega juhtumite ravis iseligeeruvate breketite Clarity™ SL self-Ligating Brackets ja korrektorite Forsus™ Correctors kasutamist tõhusamaks.

 • Dr. Shin’ichi Narita

  Dr. Narita esitleb süsteemi, mis võimaldab tõhusat silmahammaste tahapoole liigutamist ravi alguses, kasutades 3M-i passiivseid iseligeeruvaid breketeid.

 • Oma klassi parima esteetika kombineerimine võrreldamatu tõhususega iluravi II klassi süsteemis, mis annab patsientidele ilusa naeratuse kogu ravi vältel.

 • Lääne-Euroopa ortodontide seas korraldatud uuring näitab, et keraamiliste breketite Clarity™ ADVANCED Ceramic Brackets kvaliteeti, esteetikat ja tõhusust tunnustatakse väga laialdaselt.


Tulevased 3M ortodontia-alased hariduslikud üritused ja kuupäevad