Uued ja esiletõstetud 3M-i isikukaitsevahendid

Uued ja esiletõstetud IKV-d

 Tooted, mis on sama töökad kui teie.

Uued ja esiletõstetud 3M-i isikukaitsevahendid

3M-ilt annavad teile enesekindluse ja võime kaitsta oma maailma.

3M on uuenduslike isikukaitsevahendite (IKV) juhtiv tootja. Sellel lehel on esiletõstetud meie uusimad töötajate tervisekaitse- ja ohutustooted ning teenused.

 • 3M™ Speedglas™ keevitusmask G5-01

  Tuginedes põhjalikule keevitajatelt saadud tagasisidele, on see automaatselt tumenev keevitusmask arendatud sama mitmekülgseks, kui keevitajate töö.

 • 3M™ PELTOR™ ProTac™ III peakomplekt

  Kuulmise kaitsmiseks on kaks head põhjust: teie mõlemad kõrvad. 3M™ PELTOR™ ProTac™ III peakomplekt koos müratasemepõhise funktsiooniga ümbritsevate helide kuulmiseks aitab teil keskenduda oma tööle ja suhelda kaastöötajatega mürarikastes tingimustes, ilma et peaksite kuulmiskaitsevahendi eemaldama. Stereotagasiside aitab teil kuulda ja määrata kindlaks häiresignaalide, hoiatushüüete ja tagurdavate sõidukite hoiatushelide lähtepunkti.

 • 3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro peakomplekt

  Uus WorkTunes™ Pro peakomplekt teeb lihtsamaks teie lemmikmuusika kuulamise töö ajal. Kui töötate mürarikkas keskkonnas, on teil iga põhjus valida peakomplekt, mis mitte ainult ei kaitse teie kuulmist, vaid hellitab ka teie kõrvu. Te ei kohtle oma peakomplekti hooletult, kui sellel on funktsioonid, mille kasutamist te innuga ootate. Just niimoodi võib mõjuda muusika.

 • 3M™ Aura™ 9300+ seeria tolmurespiraator

  Tõstame mugavuslatti. 3M-i Aura 9300+ seeria tolmurespiraatorid on hingamiskaitsevahendite mugavuse uus tase.

 • 3M™ 6000i seeria orgaaniliste aurude filtrid kasutuseanäidikuga

  Nendel uuenduslikel ja lihtsasti kasutatavatel filtritel, mis on saadaval vaid 3M-ilt, on kasutuskõlblikkuse lõpu näidik (ESLI), mis aitab kasutajatel tuvastada, millal filtrid vajavad vahetamist.

 • 3M™ Versaflo™ TR-600 puhur

  Tänu märkimisväärsetele tehnoloogiaarengutele ja hingamiskaitsevahendite turvalisuse täiustamisele on teie isikukaitsevahendite maailm just laienenud ning saanud paremaks kui eales varem.
   

 • 3M™ Scotchgard™ uduvastane läätsekate

  Uduvastane tehnoloogia. Selleks, et töötajad näeksid selgemini ja kauem.

 • G3501 suure kuumuskindlusega kombineeritav kiiver

  Äärmuslikud temperatuurid, metallisädemed ja pritsmed. Sellise töö puhul ei ole võimalik teha kompromisse töötajate ohutuse ja mugavuse osas.

Jälgige meid
Muutke asukohta
Eesti - Eesti