Uued ja esiletõstetud 3M-i isikukaitsevahendid

Uued ja esiletõstetud IKV-d

 Tooted, mis on sama töökad kui teie.

Uued ja esiletõstetud 3M-i isikukaitsevahendid

3M-ilt annavad teile enesekindluse ja võime kaitsta oma maailma.

3M on uuenduslike isikukaitsevahendite (IKV) juhtiv tootja. Sellel lehel on esiletõstetud meie uusimad töötajate tervisekaitse- ja ohutustooted ning teenused.

  • Tuginedes põhjalikule keevitajatelt saadud tagasisidele, on see automaatselt tumenev keevitusmask arendatud sama mitmekülgseks, kui keevitajate töö.

  • Kuulmise kaitsmiseks on kaks head põhjust: teie mõlemad kõrvad. 3M™ PELTOR™ ProTac™ III peakomplekt koos müratasemepõhise funktsiooniga ümbritsevate helide kuulmiseks aitab teil keskenduda oma tööle ja suhelda kaastöötajatega mürarikastes tingimustes, ilma et peaksite kuulmiskaitsevahendi eemaldama. Stereotagasiside aitab teil kuulda ja määrata kindlaks häiresignaalide, hoiatushüüete ja tagurdavate sõidukite hoiatushelide lähtepunkti.

  • Uus WorkTunes™ Pro peakomplekt teeb lihtsamaks teie lemmikmuusika kuulamise töö ajal. Kui töötate mürarikkas keskkonnas, on teil iga põhjus valida peakomplekt, mis mitte ainult ei kaitse teie kuulmist, vaid hellitab ka teie kõrvu. Te ei kohtle oma peakomplekti hooletult, kui sellel on funktsioonid, mille kasutamist te innuga ootate. Just niimoodi võib mõjuda muusika.

  • Tõstame mugavuslatti. 3M-i Aura 9300+ seeria tolmurespiraatorid on hingamiskaitsevahendite mugavuse uus tase.

  • Nendel uuenduslikel ja lihtsasti kasutatavatel filtritel, mis on saadaval vaid 3M-ilt, on kasutuskõlblikkuse lõpu näidik (ESLI), mis aitab kasutajatel tuvastada, millal filtrid vajavad vahetamist.

  • Tänu märkimisväärsetele tehnoloogiaarengutele ja hingamiskaitsevahendite turvalisuse täiustamisele on teie isikukaitsevahendite maailm just laienenud ning saanud paremaks kui eales varem.
     

  • Uduvastane tehnoloogia. Selleks, et töötajad näeksid selgemini ja kauem.

  • Äärmuslikud temperatuurid, metallisädemed ja pritsmed. Sellise töö puhul ei ole võimalik teha kompromisse töötajate ohutuse ja mugavuse osas.