Kuumades oludes pole ruumi kompromissideks

Kuumades oludes pole ruumi kompromissideks

Pea-, silma-, näo- ja kuulmiskaitsevahenditega kombineeritav suure kuumuskindlusega kiiver

Äärmuslikud temperatuurid, metallisädemed ja pritsmed – selline on töö. Tegemist on keerulise töökeskkonnaga. Töötajate ohutuse ja mugavuse osas ei saa siin kompromisse teha. Meie 3M-is tunneme teie ja teie meeskonna igapäevaste tööolude raskust. Seetõttu oleme välja töötanud vastavate isikukaitsevahendite (IKV) tootevaliku, et aidata teil tagada vajalik ohutus, mugavus ja eeskirjade järgimine töökohas.


Osad ja kasutusalad • 3M™ G3501 tööstuslik kaitsekiiver

  3M™ G3501 tööstuslik kaitsekiiver

  Toote omadused

  -Pööratav 180°
  -Saadaval ratas- või tihvtlukustusega
  -Kaal alla 390 g koos rataslukustusega
  -6 värvivalikut ettevõtte tootemargiga või ametiga ühitamiseks
  -Plastist või nahast higipaelaga
  -Saadaval 3 kinnituspunktiga lõuarihm
 • 3M™ V5 seeria kuldne visiir 5XG-IR5

  3M™ V5 seeria kuldne visiir 5XG-IR5

  3M™-i visiir 5XG-IR5 on välja töötatud kvaliteetse kuldkattega, mis kaitseb metallitööstuses ahjude ja valukoppade läheduses töötajaid infrapunakiirguse ning kuumuse eest.

  See on saadaval 4.–5. tooniga ning paljude kasutus- ja tööstusalade nõuetele vastamiseks kaitseb kandjat ka sulametallipritsmete ja keskmise jõuga löökide eest.

  Need visiirid sobivad ideaalselt ahjuoperaatoritele väljalaskmis-, proovivõtmis-, kallamis- ja valutöödeks.

   


 • 3M™ pritsme- ja kuumuskatted

  3M™ pritsme- ja kuumuskatted

  3M™-i kiivrite esikatted FC1-AL ja FC1-GR ning 3M™-i kaelakatted NC1-AL ja NC1-GR on välja töötatud kandja ja kaitsekiivri lisakaitseks.

  Need on valmistatud kvaliteetsest riidest, mis peegeldab kuumust ja/või talub sädemeid ja pritsmeid, vähendades seeläbi kandjale avalduvat kuumuskoormust ning pikendades kiivri kasutusiga selleni jõudva kuumuskiirguse vähendamise teel.

  Voolujooneline kuju aitab vältida muu varustuse kasutamise takistamist ja tänu takjapaeladele saab riidest osad vajaduse korral lihtsasti välja vahetada.


 • Kommunikatsioonilahendused

  3M™ kommunikatsioonilahendused

  3M™ PELTOR™ tootesari pakub mitmeid kohandatavaid sidelahendusi, mis tagavad parima kuulmiskaitse, säilitades samal ajal teie ruumitaju. Suure kuumuskindlusega ja mürarikastes keskkondades kaastöötajatega suhtlemise võimalustega PELTOR™-i seeriast leiate õiged töövahendid oma täielike pea-, silma- ja näokaitsesüsteemide täitmiseks.