IKV-d sõjaväetöötajatele

IKV-d sõjaväetöötajatele

Teie kaitsete meid. Meie kaitseme teid.

Legendaarne kvaliteet, tõestatud vastupidavus

3M on juhtiv kõrgetasemeliste kuulmis-, hingamis- ja silmakaitsevahendite, kommunikatsioonikomplektide ning muude taktikaliste ohutus- ja isikukaitsevahendite tootja. Iga meie toode on välja töötatud pidama vastu rasketele oludele ja tegeleme pidevalt nende uuendamisega. Meie tooted on mugavad ka pikaajalisel kandmisel ja on tõestatud ning teile elutähtsa usaldusväärsusega.


Videod


IKV-tooted sõjaväetöötajatele

 • military-headsets.png

  Kommunikatsiooniakomplektid

  Sõdurite meeled peavad olema terased, et tagada missiooni õnnestumine. Kuulmine võib olla sama tähtis kui nägemine, nii pimedas kui ka päevavalges. Sõdurid peavad kuulma sissetulevaid raadiosignaale ilma oma asukohta reetmata. Nad peavad suutma kuulda igat purunevat oksaraagu ja sosistatud sõnumit ning nende tuvastada nende allika. Raadioside peab olema võimalik isegi kurdistavates lahinguolukordades. Kõik need on olukorrad, kus kuulmisvõime on õnnestumiseks võtmetähtis. 3M™-i PELTOR™-i sarja kommunikatsioonitooted teritavad teie kuulmismeelt nii lahingus, luuremissioonil kui ka valvepostil.

  Vaata tootekataloogi


 • Silmakaitse

  Silmakaitse

  Lisaks teie kuulmise kaitsmisele ja sidepidamisvõime kindlustamisele pakub 3M ka kõrgetasemelise optikaga silmakaitsevahendeid.

  Meie tippkvaliteetseeria kaitseprillid kuuluvad parimasse optikaklassi. Lisaks kuuluvad meie laia silmakaitsetoodete vallikusse muu hulgas ka vastupidavad kriimustus- ja uduvastased katted. Enamik 3M-i avatud ja kinniseid kaitseprille on varustatud usaldusväärse UV-kaitsega ning vastavad kõik standardile EN 166:2001 ja on CE-märgisega. Spetsiaalselt sõjaväe- ja politseitöötajatele välja töötatud silmakaitsetooted on katsetatud NATO standardi STANAG 2920 (väljaanne 2) katsetamiskorra kohaselt suure kiirusega löögi kindluse osas. (Pole loetletud ega sertifitseeritud USA kvalifitseerivate toodete loendis (QPL) ega USA kvalifitseerivate tootjate loendis (QML)).

  Vaata tootekataloogi


 • Kuulmiskaitse

  Kuulmiskaitse

  3M-il on lai valik uuenduslikke kuulmiskaitsevahendeid, mis teevad iga töö jaoks õige lahenduse valimise lihtsaks. Saadaval on mitut tüüpi ja mitmes suuruses kõrvatroppe ja -klappe, et teie meeskonnal oleks lihtsam leida igale töötajale ja kasutusalale sobiv toode. Meie uuenduslikud tooted on välja töötatud olema mugavad ka pikaajalised kandmisel ja aitavad teie meeskonnal täita teie kuulmiskaitseprogrammi nõuded.

  Vaata tootekataloogi


 • Sõidukite sidesüsteemid

  Pooldupleksside adapterid

  Vastupidavad veekindlad adapterid sisseehitatud surunupuga (PTT) 3M™-i PELTOR™-i sarja peakomplektide ühendamiseks sideraadiote ja mobiiltelefonidega.
  Plahvatusohtlike keskkondade jaoks leiate meilt ka direktiivile ATEX vastavad EX-adapterid.

  Vaata tootekataloogi


Huvi pakkuda võivad IKV-tooted